Darčekové krabice s rukoväťou online tlač

Darčekové krabice s rukoväťou

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Darčekové krabice s rukoväťou online tlač 1
Darčekové krabice s rukoväťou online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Darčeková krabica s rukoväťou - už od 10 ks

V týchto krabiciach nie je miesto na kompromis medzi odolnosťou a kvalitou vyhotovenia - v tomto prípade boli splnené obe podmienky. Darčekové krabice sa ľahko skladajú a lepenie v troch miestach umožňuje efektívne plnenie a vyššiu pevnosť, ktorá dokonca umožňuje opätovné použitie krabice. Na krabicu môžete umiestniť ľubovoľnú grafiku, logo firmy alebo slogan propagujúci Váš produkt alebo značku.

Vyberte si správnu veľkosť krabice a typ materiálu, z ktorého bude vyrobená, a pamätajte, že detaily môžete zdôrazniť zušľachteniami - fóliou alebo UV lakom - vďaka tomu Vaše obaly vyniknú od ostatných. Nápady na to, ako to urobiť dobre, nájdete na našom blogu. Darčekové krabice sa osvedčia ako balenia so sebou, či tiež ako darčekové balenia.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Darčekové krabice s farebnou potlačou budú ako stvorené na balenie jedál so sebou, vďaka čomu sa osvedčia v kaviarňach, reštauráciách a cukrárňach, alebo ako darčekové balenie. Tento typ krabice sa tiež často objavuje v kvetinárstvach, manufaktúrach a obchodoch so suvenírmi - všade tam, kde má byť obal pôsobivý, ale aj funkčný.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Darčekové krabice Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: