Vzorkovník povrchových úprav Premium online tlač

Vzorkovník povrchových úprav Premium

3D efekty v tlače! Úžasné vizuálne a štrukturálne efekty pri dokončovacích povrchových úpravách tlačených materiálov.

Vzorkovník povrchových úprav Premium online tlač 1
Vzorkovník povrchových úprav Premium online tlač 2

3D efekty v tlače! Úžasné vizuálne a štrukturálne efekty pri dokončovacích povrchových úpravách tlačených materiálov.

Vzorkovník povrchových úprav premium - objednávajte od 1 ks.

Ako môžete svoje tlačené materiály urobiť ešte atraktívnejšími, povzbudiť zmysly a predstavivosť a dokonca vzbudiť obdiv? Rozhodnite sa pre jedinečné vylepšenia povrchových úprav! Náš nový vzorkovník “Touch&Try” Vám pomôže objaviť celú škálu prémiových povrchových úprav, ktoré ponúka spoločnosť Justprint.

Vstúpte s nami do sveta úžasných vizuálnych a štrukturálnych efektov. Objavte, ako môže efektná povrchová úprava zvýšiť príťažlivosť Vašich projektov a produktov - vrátane vizitiek, letákov alebo obalov.

Poligrafia vo vydaní premium - zlátenie, striebrenie a omnoho viac - objavte nové nástroje, nechajte sa inšpirovať!

Vzorkovník prémiovej povrchovej úpravy je jedinečný nástroj, ktorý Vám a Vašim zákazníkom umožní preskúmať možnosti neštandardnej povrchovej úpravy tlače, ako je:

 • 3D UV lak,
 • štrukturálny UV lak,
 • metalizované 3D farebné fólie - zlatá, strieborná, ružovo-zlatá, holografická, medená, červená a zelená.

Je to výrobok, ktorý priťahuje svojou modernou formou, prekrásnym spracovaním a úžasným interiérom, ktorý vyvoláva predstavivosť a kreativitu. Objednajte si vlastný vzorkovník, uvidíte a pocítite viac! Nechajte sa vtiahnuť do neuveriteľnej hĺbky farieb, dotýkajte sa prekvapivých textúr. Presvedčte sa, koľko môžete vyťažiť zo svojich návrhov s efektným povrchom.

Experimentujte a potešte sa - vizuálne a zmyslové zážitky v tlačených materiáloch

Vylepšenia povrchových úprav 3D zvýrazňujú detaily výtlačkov a dodávajú im požadovaný štýl - napríklad eleganciu alebo jemnosť. Pri ich šikovnej aplikácii sa však dosiahne oveľa viac - pridajú hĺbku a vytvoria viacvrstvový a trojrozmerný efekt. Takéto materiály s oveľa väčšou pravdepodobnosťou upútajú pozornosť, ale aj podporia fyzický kontakt s výrobkom. Povzbudzujú viac zmyslov a pôsobia na predstavivosť.

To má mimoriadny význam napríklad v prípade obalových materiálov na produkty. Zavedením zmyslového prvku do svojich projektov môžete ovplyvniť pozitívny zážitok svojho obecenstva a z dlhodobého hľadiska aj jeho nákupné rozhodnutia.

Využite túto výhodu a objednajte si vzorkovník povrchových úprav premium už teraz! Prekvapte svojich zákazníkov inovatívnymi nápadmi a novými pohľadmi na tlačené materiály. Vytvárajte výnimočné tlačové produkty - od vizitiek až po obaly! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa riešení a technológií, sme tu pre Vás - info@justprint.sk

Objavte silu vylepšenia - vzorkovník, technológia, vrstva dizajnu

Pri objednaní vzorkovníka povrchových úprav premium Justprint dostanete sadu viac ako desiatich kariet s príkladmi hotových tlačových materiálov a technickým zoznamom. Na kartách sú zobrazené rôzne procesy konečnej povrchovej úpravy a sú vhodne navrhnuté tak, aby Vám umožnili porovnať a konfrontovať jednotlivé efekty. Okrem toho na zadnej strane každej karty nájdete vizualizáciu procesu 3D efektov, ktorá Vám uľahčí prácu na vlastných projektoch.

V indexe sme zhromaždili špecifikácie použitých surovín, typov tlače a povrchových úprav, ako aj vzorkovník minimálnych hrúbok čiar a veľkostí písma, ktoré môžete použiť v projekte s 3D vylepšeniami.

Elementy vzorníka sú vložené do efektného obalu, ktorý uľahčuje praktické skladovanie kariet a nabáda k ďalšiemu preskúmavaniu. Každý vzorkovník je pred odoslaním chránený odolným prepravným obalom (kraftový mikrovlnný obal s čiernou potlačou) a zmršťovacou termo fóliou.

Technické špecifikácie:

 • uzavretý formát vzoru: 205 x 205 mm,
 • obsah vzorkovníka: 11 vzorových kariet, 3 vzorové karty výrobkov, technický index - formát 200 x 200 mm,
 • použité suroviny: 350 g kriedový matný papier, 250 g kriedový matný papier, 300 g papier Tintoretto Gesso Touch Class, 300 g kartón GC1, 440 g vlnitý materiál (E-vlna, kraft/kraft),
 • aplikované povrchové úpravy: matná fólia anti scratch (proti poškriabaniu) a fólia Soft Touch,
 • aplikovaná prémiová povrchová úprava: selektívny UV lak 3D, selektívny UV lak 3D štrukturálny (s rôznymi hodnotami mikrónov); farebná metalická 3D fólia (farby: zlatá, strieborná, medená, ružové zlato, holografická, červená, zelená),
 • tlač prvkov vzorkovníka: 4/4, 4/0, 0/4,
 • obal vzorkovníka: dvojbigová zložka s ozdobným výrezom, vyrobená z 300 g kartónu GC1, jednostranne potlačená 0/4, vylepšená fóliou Soft Touch 1/0 a striebornou fóliou 3D 1/0; uzavretý formát 202 x 202 x 9 mm,
 • prepravný obal: obal zo 440 g vlnitej kraftovej tektury ("E-vlna") s čiernou potlačou 1/0; uzavretý formát 206 x 206 x 13 mm,
 • vzorkovník v anglickom jazyku.

* Zobrazené karty sú ukážkové, ilustračné a sám vzorkovník obsahuje sadu jedinečných kariet, ktoré ukazujú všetky možnosti použitia povrchovej úpravy pri každodennej tlači.

V ktorých produktoch Justprint môžete použiť prémiovú povrchovú úpravu?