Zložka Standard online tlač

Zložka Standard

Radi by sme vás informovali, že od 13.11.2023 budú Zložky s GUMIČKOU a ČIAPOČKOU balené plošne - bez montáže gumičiek.

Zložka Standard online tlač 1
Zložka Standard online tlač 2

Radi by sme vás informovali, že od 13.11.2023 budú Zložky s GUMIČKOU a ČIAPOČKOU balené plošne - bez montáže gumičiek.

Zložka Štandard - Už od 10 ks

  • Formát A4
  • Matná krieda 350 g
  • Jedno alebo dvojbigová (5,5 mm)
  • Potlač 4/0 nebo 4/4
  • Lakovanie/Fóliovanie – fólia (lesklá, matná, soft touch); fólia (matná, soft touch) + parciálny UV lak. Jednostranné lakovanie a fóliovanie.
  • Gumička s kovovým zakončením v 7 farvách na výber
  • Výrez na vizitku

Krieda 350 g a bohaté farby so zušľachtenou povrchovou úpravou – to je len jeden z mnohých dôvodov, pre ktoré si pravdopodobně obľúbite naše ponukové zložky.

Reklamné zložky umožnia nielen uchovanie dokumentov, ale budú tiež prispôsobeným doplnením napr. obchodnej ponuky alebo školiacich materiálov.

Firemná zložka – reklama na dosah ruky

Ak potrebujete záložku s väčšou kapacitou, vyberte dvojbigovú verziu (5,5 mm) a dodatočnú gumičku sčiapočkou, ktorá zopne dokonca aj veľký súbor dokumentov. Farbu gumičky môžete ľahko prispôsobiť dizajnu a vybrať jednen zo siedmich variantov. Vďaka použitiu soft touch fólie môžete farby jemne zladiť – matnou fóliou, zvýrazniť ich leskom alebo získať efekt zamatového hmatu. Fólia nielen dodáva eleganciu, ale tiež ochráni zložku pred poškodením a popraskaním farby v miestach, kde sa zložka láme. Parciálny UV lak, ktorý sa aplikuje na fóliu, zvýrazní vybraný grafický prvok a dodá celku elegantnú hĺbku. Zložky majú vrecko na vizitky (výrezy) umiestnené na bočnej klope.

Zložky sú balené do odolných krabíc z vlnitej lepenky. Zložky s GUMIČKOU a ČIAPOČKOU, ako aj Zložky bez gumičiek sú balené plošne (rozložené).