Prihlásiť sa! Ceny so zľavou 30 % sú viditeľné po prihlásení!
Zložka Standard online tlač

Zložka Standard

30 % zľava pre prihlásených zákazníkov

Zložka Standard online tlač 1
Zložka Standard online tlač 2

30 % zľava pre prihlásených zákazníkov

Zložka Štandard - Už od 10 ks

  • Formát A4
  • Matná krieda 350 g
  • Jedno alebo dvojbigová (5,5 mm)
  • Potlač 4/0 nebo 4/4
  • Lakovanie/Fóliovanie – fólia (lesklá, matná, soft touch); fólia (matná, soft touch) + parciálny UV lak. Jednostranné lakovanie a fóliovanie.
  • Gumička s kovovým zakončením v 7 farvách na výber

Krieda 350 g a bohaté farby so zušľachtenou povrchovou úpravou – to je len jeden z mnohých dôvodov, pre ktoré si pravdopodobně obľúbite naše ponukové zložky.

Reklamné zložky umožnia nielen uchovanie dokumentov, ale budú tiež prispôsobeným doplnením napr. obchodnej ponuky alebo školiacich materiálov.

Firemná zložka – reklama na dosah ruky

Ak potrebujete záložku s väčšou kapacitou, vyberte dvojbigovú verziu (5,5 mm) a dodatočnú gumičku sčiapočkou, ktorá zopne dokonca aj veľký súbor dokumentov. Farbu gumičky môžete ľahko prispôsobiť dizajnu a vybrať jednen zo siedmich variantov. Vďaka použitiu soft touch fólie môžete farby jemne zladiť – matnou fóliou, zvýrazniť ich leskom alebo získať efekt zamatového hmatu. Fólia nielen dodáva eleganciu, ale tiež ochráni zložku pred poškodením a popraskaním farby v miestach, kde sa zložka láme. Parciálny UV lak, ktorý sa aplikuje na fóliu, zvýrazní vybraný grafický prvok a dodá celku elegantnú hĺbku.

Zložky balíme naplocho do odolných krabíc z vlnitej lepenky