Darčekové krabice s rozetovým uzáverom, 4 strany online tlač

Darčekové krabice s rozetovým uzáverom, 4 strany

Vzhľadom na súčasnú situáciu na trhu materiálov, vyhradzujeme si právo na výmenu materialu za odporúčanú náhradu v rovnakej kvalite. Typ papiera používaného pri výrobe obalov pravidelne aktualizujeme.

Darčekové krabice s rozetovým uzáverom, 4 strany online tlač 1
Darčekové krabice s rozetovým uzáverom, 4 strany online tlač 2

Vzhľadom na súčasnú situáciu na trhu materiálov, vyhradzujeme si právo na výmenu materialu za odporúčanú náhradu v rovnakej kvalite. Typ papiera používaného pri výrobe obalov pravidelne aktualizujeme.

Darčekové krabice s rozetovým uzáverom (4 strany) - už od 10 ks

Tento typ krabice je reakciou na neobvyklé potreby najnáročnejších zákazníkov. Darčekové krabice sa ľahko skladajú a lepenie v dvoch miestach umožňuje efektívne plnenie a vyššiu pevnosť, pričom jedinečný uzáver krabice je efektný a zaručuje odolnosť. Na krabicu môžete umiestniť ľubovoľnú grafiku, logo firmy, inšpiratívny citát alebo motto svojej značky.

Vyberte si správnu veľkosť krabice, typ materiálu a zdôraznite detaily zušľachtením - lesklou alebo matnou fóliou alebo UV lakom - vďaka tomu váš obal vynikne od ostatných. Navštívte náš blog - čaká tam na Vás niekoľko inšpirácií. Darčekové krabice sú vhodné na darčekové balenia, ako krabice na výrobky v manufaktúrach, remeselných obchodoch a na ručne vyrábané výrobky.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Darčekové krabičky s farebnou potlačou budú ako stvorené na balenie ručne vyrábaných potravín a drogérie, dobre poslúžia v cukrárňach, továrňach na výrobu cukroviniek a u miestnych výrobcov kozmetiky. Darčekové krabice sa osvedčia aj ako darčekové balenie a v e-commerce - všade tam, kde je podnikanie založené na ručne vyrábaných výrobkoch.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Darčekové krabice Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: