Zložka Premium online tlač

Zložka Premium

Novinka! Ponukové zložky s výnimočným zušľachtením. Pozor, nový typ raznice!

Zložka Premium online tlač 1
Zložka Premium online tlač 2

Novinka! Ponukové zložky s výnimočným zušľachtením. Pozor, nový typ raznice!

Reklamné zložky so zušľachtením prémium – už od 10 ks.

  • Formát A4 (formát zložky po zložení: 218 x 313 mm)
  • 350 g matná krieda laminovaná matnou fóliou proti poškriabaniu 1/0
  • Potlač 4/0 (jednostranná plnofarebná potlač)
  • Dostupný náklad (množstvo): od 10 do 300 kusov

Dostupné zušľachtenia:

  • 3D UV lak
  • 3D zlatá alebo strieborná fólia
  • Farebná 3D fólia: červená / medená / ružové zlato / holografická
  • 3D zlatá alebo strieborná fólia + UV 3D lak
  • Farebná 3D fólia: červená / medená / ružové zlato / holografická + UV 3D lak

Elegantné ponukové zložky

Chcete si objednať zložky a záleží Vám na výnimočnom efekte? Vyberte si zušľachtené zložky prémium, ktoré sú pokryté ochrannou fóliou proti poškriabaniu, čím chránia tlač, a vyberte si zušľachtenie, ktoré dodá Vášmu návrhu jedinečný charakter. Na zozname zušľachtení nájdete UV 3D lak, 3D fóliu vo farbách: zlatá, strieborná, červená, medená, ružové zlato a holografická. Fóliu môžete skombinovať s lakom UV 3D, zdôrazniť tak detaily a priťahovať pozornosť na vybrané miesta.

Firmové zložky prémium s výnimočným zušľachtením

Široká škála povrchových úprav umožňuje vytvárať efektívne grafické projekty, ktoré budú vyzerať ešte lepšie vytlačené. Keď sa rozhodnete pre zložky prémium, získate niečo viac ako produkt, ktorého hlavnou funkciou je uchovávanie dokumentov a prezentácia základných prvkov vizuálnej komunikácie, ako je napr. logo alebo farby značky. Zložky so zušľachtením patria do vysokej triedy výtlačkov, ktoré majú okrem ich úžitkovej hodnoty aj estetickú stránku, vďaka čomu môžete prostredníctvom nich odrážať charakter značky a zviditeľniť medzi skupinou zložiek v rovnakom formáte.

Reklamné zložky s pozlátením alebo striebrením - nezvyčajná trvalosť, výnimočný efekt

Okrem toho, že sú krásne, sú tiež odolné voči poškriabaniu! Matný kriedový papier, na ktorom sa tlačia zložky prémium, je upravený fóliou proti poškriabaniu anti-scratch, ktorá chráni tlač pred škrabancami a samotné zložky pred roztrhnutím. Takýto zosilnený papier môže byť ľubovoľne zušľachtený. Vyberte, spájajte a radujte sa z neobyčajného efektu!

Prémiové zložky majú chrbát s hrúbkou 6 mm a miestom na vizitku. Posielame ich rozložené na plocho, v kartónových krabiciach z odolnej vlnitej lepenky.