Zásielkové obálky online tlač

Zásielkové obálky

Zásielkové obálky online tlač 1
Zásielkové obálky online tlač 2

Zásielkové obálky s potlačou - už od 10 ks

  • 3 formáty na výber: B5 (250 x 175 mm), B4 (350 x 250 mm), B4+ (380 x 280 mm)
  • Dostupné materiály: Kraft 250 g, kartón GD2 280 g (so šedým dnom)
  • Potlač: na papier Kraft 4/0, 5/0, 1/0 biela, 1/0 čierna, na kartón GD2 4/0
  • 2 možnosti zalepenia obálky: samolepiaca páska (na odoslanie) + odnímateľný prúžok na otvorenie, samolepiaca páska (na odoslanie a vrátenie) + odnímateľný prúžok na otvorenie
  • Zatváranie na dlhej strane

Zásielkové obálky v 3 formátoch - posielajte tak, ako sa Vám to páči!

Často posielate dokumenty, malé predmety alebo azda prevádzkujete kuriérsku spoločnosť? Pokiaľ áno, určite sa vám tento produkt zapáči. Ponuka Justprint.sk je teraz bohatšia o zásielkové obálky v 3 populárnych formátoch a s možnosťou potlače. Môžete si vybrať z formátov B5, B4 a B4+. Obálky vyrábame z papiera Kraft (250 g) a kartónu GD2 (280 g).

Kartónové zásielkové obálky s pohodlným zatváraním

Kartónové zásielkové obálky s potlačou majú pohodlné a bezpečné zatváranie, ktoré chráni zásielku a jej obsah počas prepravy. Môžete si vybrať z dvoch možností: jeden pásik samolepiacej pásky a odnímateľný prúžok na otvorenie (jednorazová obálka) a variant s dvoma pásikmi lepiacej pásky a odnímateľným prúžkom na otvorenie (obálku je možné po otvorení opäť bezpečne uzavrieť). Bez ohľadu na vybraný materiál sa bude obálka uzatvárať vždy na dlhšej strane.

Vyberte si zásielkové obálky s potlačou a ukážte svoje najlepšie stránky!

Obyčajná poštová obálka môže byť zaujímavým nástrojom, ktorý môžete použiť ako prvok propagácie, reklamy a budovania značky. Môžete si vybrať - v závislosti od vybraného materiálu - tlač 4/0, 5/0, 1/0 biela, 1/0 čierna. Možností je veľa! Pri tlači na prírodnom krafte môžete zvoliť aj bielu podtlač, aby ste ešte lepšie zobrazili grafický prvok, ktorý má byť na obálke. Potlač 4/0 bude na bielom kartóne dokonalá a použitie celej škály farieb CMYK Vám umožní vytvoriť zaujímavý a pútavý návrh, ktorý rozhodne neunikne pozornosti príjemcu.

Hľadáte neobvyklé riešenie alebo potrebujete iný formát obálok? Napíš nám! Realizujeme tiež objednávky na mieru, mimo štandardnej ponuky Justprint.