Vizitky online tlač

Vizitky

Vizitky online tlač 1
Vizitky online tlač 2

Vizitky - už od 100 ks

Vizitka otvára dvere do sveta biznisu. Nikdy neviete, kedy sa Vám bude hodiť pri nadväzovaní kontaktu. V prípade, že potrebujete tlač vizitiek na mieru, máme pre vás prichystané tieto možnosti:

  • Formát 85 x 55 alebo 90 x 50 mm
  • 16 papierov (vrátane matnej kriedy, dekoratívnych papierov, farbených v hmote, syntetických základov a ofsetov)
  • Možnosť svetlej tlače na tmavom pozadí alebo bielej podtlače na papier
  • Potlač 4/0, 4/4, 5/5 (4 + biela/4 + biela), 5/0 (4 + biela/0), 1/0 (biela/0), 1/1 (biela/biela)
  • Rôzne vzory v rámci 1 objednávky
  • Lakovanie/Fóliovanie (matná krieda 350 g) – fólia (lesklá, matná, soft touch); matná fólia + selektívny UV lak
  • Rohy - nezaokrúhlené alebo zaokrúhlené

Profesionálne pripravená vizitka zanechá skvelý dojem

Tlačíme vizitky, ktoré sa postarajú o to, že na svojich obchodných partnerov urobíte fantastický dojem. Vizitky si môžete objednať v klasickom formáte 90 x 50 mm alebo rozmer 85 x 55 mm. Klasická veľkosť je stále zaužívaný štandard. Vyberte si z rôznych gramáží a farieb papiera (300g, 350g, dekoratívne, biele, farebné a syntetické papiere).

Vytlačíme Vám štandardné aj prémiové vizitky jednostranne aj obojstranne, na výber máte matný, lesklý papier i luxusné a craftové papiere, parciálny lak. Nebojte sa byť originálni, odlíšte sa od konkurencie, ozvláštnite grafický návrh a papier napríklad UV lakom, ktorý je ideálny, ak hľadáte niečo extra.

Kvalita tlače

je pre nás najvyššou prioritou.

Tlač vizitiek online jednoducho a rýchlo

Nechajte tlač Vašich vizitiek na profesionálov v Justprint. Náš konfigurátor Vám umožní vybrať si počet kusov, matný aj lesklý papier, gramáž, zaoblenie rohov vizitiek a povrchové zušľachtenie. Okamžite vidíte ceny s dph a dátum, kedy z tlače odosielame Vašu objednávku.

Zašlite nám vlastný návrh vizitky online v pdf súbore na tlač ešte dnes a my sa postaráme o zvyšok. V prípade, že si nie ste istí, ako pripraviť grafické podklady na tlač, v našom Centre pomoci vám ochotne zadarmo poradíme.

Perfektné vizitky - rýchlo a pohodlne

Potrebujete vytlačiť vizitky na mieru? Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.

Máte vlastný návrh, ako by mal dizajn Vašej vizitky vyzerať? Nezabudnite, že by mali odrážať charakter Vášho podnikania, preto buďte autentickí, no dajte si záležať na tom, aby obsahovali všetky základné informácie. Zlaďte papier a grafiku, niektoré druhy papiera sú vhodné len na tlač jednostranne, s inými máte viac voľnosti. Papier s vyššou gramážou zabezpečí dlhšiu životnosť vizitiek a ponúkame aj špeciálny papier na tlač vizitiek bielou farbou či klasický hladký biely papier.

Vytvorte s nami nezabudnuteľné vizitky

Vizitku môžete odlíšiť oblými rohmi a jednostranným či obojstranným zušľachtením. Vizitky tlačené na 350 g matnej kriede môžu byť potiahnuté fóliou (lesklou, matnou alebo soft touch) a matnou fóliou s parciálnym UV lakom. Vaše vizitky s pridanou hodnotou či QR kódom uľahčujúcim Vašim zákazníkom Vás kontaktovať. Kvalitná tlač a pútavý dizajn, ale aj druh papiera, ktorý ladí s Vašim podnikaním, sa postarajú o to, že vizitky sa stanú nástrojom, ktorý čo najlepšie predstaví Váš biznis.

Zušľachtenie nielen prehlbuje farby, ale tiež spôsobí, že vizitka pretrvá veľa obchodných stretnutí (a vydrží v reprezentatívnom stave na konferenciách a bez obáv aj na afterparty). Ak máte radi originálne efekty, vyberte si bielu pre tlač na farebný papier (tmavo modrá, červená, čierna alebo šedo-hnedá). U nás nie je nič nemožné!

Vizitky pre Vás balíme do bielych lepenkových boxov po 250 ks.