Vizitky Premium online tlač

Vizitky Premium

Na výber 7 farieb 3D fólie: zlatá, strieborná, červená, medená, ružové zlato, zelená a holografická - zušľachtite jednostranne aj obojstranne

Vizitky Premium online tlač 1
Vizitky Premium online tlač 2

Na výber 7 farieb 3D fólie: zlatá, strieborná, červená, medená, ružové zlato, zelená a holografická - zušľachtite jednostranne aj obojstranne

Tlač vizitiek premium už od 50 ks

Nič nepôsobí prestížnejšie ako vizitka Premium. Preto na justprint.sk ponúkame vizitky Premium, pri ktorých je možné použiť také zušľachtenie, ako je: foliovanie, lakovanie 3D UV lakom ako aj použitie konvexnej 3D fólie v siedmich jedinečných farbách.

  • Rozmery: 90 x 50 mm a 85 x 55 mm
  • Na výber sú 2 druhy papiera: krieda silk 350 g a Tintoretto Gesso Touch Class 300 g (plstená textúra, biela farba)
  • Potlač: 4/0, 4/4
  • Povrchová úprava - krieda silk: matná fólia proti poškriabaniu alebo soft touch (obojstranne), farebné fólie (jednostranne alebo obojstranne), konvexný UV 3D lak (jednostranne a obojstranne)
  • Povrchová úprava - Tintoretto Gesso Touch Class: farebné fólie (jednostranne alebo obojstranne), konvexný UV 3D lak (jednostranné a obojstranné)
  • Dostupné farby fólie: zlatá, strieborná, červená, medená, ružové zlato, zelená a holografická

  • Dostupné náklady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Povrchová úprava premium >> kliknite tu a skontrolujte

Vizitky premium – zaslúžili ste si to, rovnako ako aj Vaše podnikanie!

Oslovte nových klientov a obchodných partnerov tým, že na nich urobíte nezabudnuteľný dojem. Pomôžu Vám v tom vizitky Premium, ktoré nájdete v našej ponuke. Máte toho veľa na výber – od výnimočného ozdobného papiera Tintoretto Gesso Touch Class, až po fóliovanie (farebné fólie) a poťahovanie vybraných prvkov vizitky konvexným 3D lakom. Kombinujte zušľachtenie a hrajte sa s formou, vďaka čomu budú Vaše vlastné vizitky veľmi originálne!

Vizitka s lakom 3D

Chcete, aby sa Váš produkt líšil od iných? Vyberte si lakované vizitky! Využite potenciál tejto povrchovej úpravy a prekvapte výsledným efektom. Potiahnutie vizitky konvexným 3D UV lakom je zaujímavý postup, ktorý upúta pozornosť príjemcu pri výmene vizitiek, pretože vrstva laku, ktorá vyčnieva nad povrch tlače, je zreteľne hmatateľná a predstavuje impulz na venovanie pozornosti tomu, čo je na vizitke. Vyberte si produkt na kriedovom papieri silk s gramážou 350 g as obojstranným alebo jednostranným lakovaním na lícovej strane. Vizitky na kriedovom papieri silk sú dodatočne pokryté matnou fóliou proti poškriabaniu alebo soft touch fóliou (obojstranne). Vizitky s 3D lakom trefou do čierneho!

Vyberte si produkt na kriedovom papieri hodváb s gramážou 350 g as obojstranným alebo jednostranným lakovaním. Vizitky, ktoré sú vyrobené na kriedovom papieri hodváb sú dodatočne pokryté matnou, lesklou alebo soft touch fóliou (na oboch stranách). Bez ohľadu na výber papiera a iných povrchových úprav budú vizitky s 3D lakom gólom do čierneho!

Ušľachtilé vizitky s farebnou metalizovanou fóliou

Vizitky Premium to nie je len 3D, so zušľachtením vo forme laku. Pokiaľ chceme vytvoriť zaskakujúci projekt, určite sa osvedčia také riešenia ako použitie selektívnej farebnej fólie: striebornej, zlatej, červenej, medenej, ružového zlata, zelenej alebo holografickej! Také vizitky sú skvelým spôsobom na to, ako rozžiariť (doslova!) oči príjemcu. Pre takéto nadšenie a reakciu sa rozhodne oplatí zariskovať trochu odvážnejším dizajnom. V každej verzii vizitiek Premium, ktoré sú tlačené na papieri krieda silk alebo ozdobnom papieri v možnostiach potlače 4/0 a 4/4. Vizitky na kriedovom papieri silk sú vždy zušľachtené matnou fóliou proti poškriabaniu alebo soft touch - práve na ňu sa nanáša 3D UV lak, ako aj farebné fólie. Vizitky s postriebrením alebo pozlátením sú výnimočným tlačiarenským produktom, a preto sa oplatí zaradiť ich medzi svoje tlačené materiály propagujúce firmu alebo značku.

Metalizované vizitky

Vizitky Premium budú vyzerať ešte efektívnejšie, pokiaľ k nim pridáte prvky červené, medené, ružového zlata, zelené alebo holografické! Je to rovnako zaujímavý doplnok ako striebrenie - výber bude závisieť od štýlu, ktorý chcete zachovať, a od asociácií a spomienok, ktoré by Vaša vizitka mala vyvolávať. Farebné, selektívne fólie sú k dispozícii v každej verzii Premium vizitiek, či už tých tlačených na kriedovom papieri silk alebo ozdobnom papieri v možnostiach potlače 4/0 a 4/4. Teraz máte ešte väčší priestor efektívne sa prezentovať svojim zákazníkom.

Vizitky Premium si môžete objednať v náklade od 50 do 5000 kusov.

Hľadáte neštandardné riešenie? Opýtajte sa nás o možnosť jeho realizácie.