Vizitky Premium online tlač

Vizitky Premium

Vizitky Premium online tlač 1
Vizitky Premium online tlač 2

Tlač vizitiek premium už od 50 ks

Nič nepôsobí prestížnejšie ako vizitka premium. Preto na justprint.sk rozširujeme našu ponuku o novinku, ktorou sú vizitky, pri ktorých je možné použiť tieto povrchové úpravy: farebné fólie - vr. zlaté, strieborné, medené, holografické, fóliovanie a UV 3D lakovanie.

  • Rozmery: 90 x 50 mm a 85 x 55 mm
  • Na výber sú 2 druhy papiera: krieda silk 350 g a Tintoretto Gesso Touch Class 300 g (plstená textúra, biela farba)
  • Potlač: 4/0, 4/4
  • Povrchová úprava - krieda silk: matná, lesklá alebo soft touch fólia (obojstranne), farebné fólie (jednostranné alebo obojstranne), parciálny UV 3D lak (jednostranné a obojstranné)
  • Povrchová úprava - Tintoretto Gesso Touch Class: farebné fólie (jednostranné alebo obojstranne), parciálny UV 3D lak (jednostranné a obojstranné)
  • Dostupné farby fólie: zlatá, strieborná, červená, medená, ružová - zlatá, holografická

  • Dostupné náklady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Povrchová úprava premium >> kliknite tu a skontrolujte

Vizitky premium – zaslúžili ste si to, rovnako ako aj Vaše podnikanie!

Oslovte nových klientov a obchodných partnerov tým, že na nich urobíte nezabudnuteľný dojem. Určite Vám v tom pomôžu vizitky premium, ktoré nájdete v našej ponuke. Máte toho veľa na výber - od výnimočného ozdobného papiera Tintoretto Gesso Touch Class, až po foliovanie (farebné fólie) a poťahovanie vybraných prvkov vizitky 3D parciálnym. Mixujte zušľachtenia a hrajte sa s formou, vďaka čomu budú Vaše vlastné vizitky veľmi originálne!

Vizitka s lakom 3D

Chcete, aby sa Váš produkt líšil od iných? Vyberte si lakované vizitky! Využite potenciál tejto povrchovej úpravy a prekvapte výsledným efektom. Potiahnutie vizitky parciálnym UV 3D lakom je zaujímavý postup, ktorý upúta pozornosť príjemcu pri výmene vizitiek, pretože vrstva laku, ktorá vyčnieva nad povrchom tlače, je zreteľne hmatateľná a predstavuje impulz k venovaniu pozornosti na to, čo je na vizitke.

Vyberte si produkt na kriedovom papieri hodváb s gramážou 350 g as obojstranným alebo jednostranným lakovaním. Vizitky, ktoré sú vyrobené na kriedovom papieri hodváb sú dodatočne pokryté matnou, lesklou alebo soft touch fóliou (na oboch stranách). Bez ohľadu na výber papiera a iných povrchových úprav budú vizitky s 3D lakom gólom do čierneho!

Ušľachtilé vizitky s farebnou metalizovanou fóliou

Vizitky premium nie sú len 3D, so zušľachtením vo forme laku. Pokiaľ chceme vytvoriť prekvapivý návrh, určite sa osvedčia také riešenia ako použitie selektívnej farebnej fólie: strieborné, zlaté, červené, medené, ružové - zlaté alebo holografické! Také vizitky premium sú skvelým spôsobom na to, ako rozžiariť oči príjemcu. Pre také nadšenie a reakciu sa rozhodne oplatí zariskovať trochu odvážnejším dizajnom. V každej verzii vizitiek premium, ktoré sú tlačené na papieri krieda silk alebo Tintoretto Gesso v možnostiach potlače 4/0 a 4/4, je k dispozícii jednostranné alebo obojstranne foliovanie farebnou fóliou. Vizitky na kriedovom papieri silk sú vždy zušľachtené matnou, lesklou alebo soft touch fóliou - práve na ňu sa nanáša UV 3D lak, ako aj farebné fólie. Metalizované vizitky sú výnimočným tlačiarenským produktom, a preto sa oplatí zaradiť ich medzi svoje tlačené materiály propagujúce firmu alebo značku.

Metalizované vizitky

Vizitky premium budú vyzerať ešte lepšie, ak k nim pridáte zlaté, červené alebo medené prvky! Je to rovnako zaujímavý doplnok ako striebrenie – výber bude závisieť od štýlu, ktorý chcete zachovať, a od asociácií a spomienok, ktoré by Vaša vizitka mala vyvolávať. V každej verzii vizitiek premium, ktoré sú tlačené na papieri krieda silk alebo Tintoretto Gesso v možnostiach potlače 4/0 a 4/4, je k dispozícii jednostranné alebo obojstranne zlatenie a iné farebné fólie. Ktorú možnosť si vyberiete?

Vizikty premium si môžete objednať v náklade od 50 do 5000 kusov.

Hľadáte neštandardné riešenie? Opýtajte sa nás o možnosť jeho realizácie.