Textilné reklamné stojany online tlač

Textilné reklamné stojany

Reklamný stojan s potlačou na tkanine

Textilné reklamné stojany online tlač 1
Textilné reklamné stojany online tlač 2

Reklamný stojan s potlačou na tkanine

Reklamné textilné stojany - už od 1 ks.

  • 3 veľkosti (91,5x228, 122x228, 152,5x228)
  • Jednostranná alebo obojstranná potlač
  • Elastická polyesterová tkanina
  • Potlač aplikovaná sublimáciou
  • Hliníkový rám s oceľovou základňou v čiernej matnej farbe
  • Transportná taška v sade

Textilný roll-up – elegantný spôsob reklamy

Textilný reklamný stojan je zaujímavou alternatívou k tradičnému roll-upu. Osvedčí sa ako efektívne a elegantné reklamné médium, ideálne pre veľtrhy, odborové akcie a propagačné stánky. Vysoko kvalitná sublimačná tlač na polyesterovej tkanine dobre odráža farby a udržuje ich intenzitu na materiáli po dlhú dobu.

Rám z hliníkových rúrok s vonkajším priemerom 32 mm, skladaný bez náradia, priskrutkovaný k oceľovej základni o šírke 25 cm v čiernej matnej farbe (skrutky a kľúč v sade), na ktorej je natiahnutá potlač vyrobená na elastickej polyesterovej tkanine vo forme "poťahu" zapínaného na zips.

Solídna konštrukcia a skvelá kvalita tlače

Textilný reklamný stojan sa vyznačuje pevnou konštrukciou s veľkou základňou, ktorá zaisťuje stabilitu steny. Rám stojana z hliníkových rúrok s vonkajším priemerom 32 mm je priskrutkovaný k oceľovej základni o šírke 25 cm. Inštalácia je jednoduchá a bez použitia špeciálnych nástrojov. Sada obsahuje skrutky a kľúč a celá konštrukcia sa zmestí do jednej šikovnej prepravnej tašky, ktorá je súčasťou sady.

Textilné stojany - rôzne veľkosti a možnosti potlače

Textilné steny v ponuke justprint.sk sú dostupné v 3 rozmeroch: 91,5 x 228, 122 x 228, 152,5 x 228 cm. Pre všetky rozmery stojanov je k dispozícii možnosť jednostrannej alebo obojstrannej potlače. Voľba potlače na obe strany zvyšuje zobrazovacie možnosti tohto reklamného nosiča (príkladom môže byť tlač iného motívu na druhú stranu steny). Elastická, polyesterová tkanina, na ktorú bola potlač prevedená, má podobu poťahu so zipsom, ktorý sa preťahuje cez zostavený rám.