Reklamná taška online tlač

Reklamná taška

Reklamná taška online tlač 1
Reklamná taška online tlač 2

Reklamná taška – Už od 10 ks

Papierové tašky s potlačou sú v porovnaní s klasickými igelitovými taškami oveľa viac ekologické a pôsobia omnoho elegantnejšie, dokonca aj bez potlače vedia zaujať. Ukážte Vašim zákazníkom, že Vám záleží nielen na životnom prostredí, ale aj na vašej prezentácii a vyberte si papierové tašky z recyklovaného papiera.

Využite možnosť mať originálne papierové tašky s potlačou či logom firmy.

  • 7 formátov (do výšky alebo do šírky)
  • Formát tašky: šírka x výška x hĺbka
  • Lakovanie/fóliovanie – fólia (lesklá, matná); fólia matná + UV parciálny lak
  • 12 farieb šnúrky na výber
  • Matná krieda 170 g
  • Potlač 4/0
  • Dno všetkých papierových tašiek je vyztužené kartónom a v prípade najväčšej tašky - 480 x 350 x 130 mm veľkosť - sú tiež vyztužené jej horné záložky.

Papierová reklamná taška Vám umožní efektívne a štýlovo zabaliť firemné materiály a darčeky. U nás nájdete fóliované tašky v siedmich elegantných formátoch (vrátane tašky na víno). Do svojho projektu si môžete vybrať šnúrky skladom v jednej z dvanástich farieb – každá z nich bude hrdo niesť Váš nápad a vytvorí skvelý kontrast s papierovými taškami.

Reklamné papierové tašky. Tlačte – baľte – ukazujte sa!

Reklamné tašky pre Vás vyrábame na matnom kriedovom papieri s gramážou 170 g. Dodatočná fólia (lesklá alebo matná) chráni tlač, zatiaľ čo parciálny UV lak podčiarkne jedinečný charakter tašky a zvýrazní vybrané grafické prvky. Dno a horné záložky sú zosilnené lepenkou, aby boli papierové tašky čo najodolnejšie a zvládli odniesť všetko, čo potrebujete.

Vďaka rôznym formátom – nielen do výšky, ale aj do šírky – sa Vám do tašiek bez problémov zmestí celý rad firemných gadgetov a darčekov. Čo teda, zabalíte do nich svoje nápady?

Papierové tašky s potlačou podľa Vašich predstáv

Buďte originálni a prezentujte svoju firmu v tom najlepšom svetle. Pevné papierové tašky s plochým alebo s krúteným uchom sú skvelým spôsobom, ako môžete zvýšiť povedomie o svojej značke. Zabezpečte si ideálne papierové tašky na reklamné materiály alebo darčeky pre obchodných partnerov na konferenciách či efektné balenie produktov, ktoré si Vaši zákazníci zamilujú.

Potlač na papier prispôsobíme Vašim predstavám. Máte možnosť vytvoriť jedinečnú potlač, ktorú skrášli napríklad farebná šnúrka či pútavé lesklé prvky vďaka parciálnemu UV laku. Papierové tašky s plochým či s krúteným uchom alebo so šnúrkou Vám kvalitne a spoľahlivo vytlačíme, a ak si neviete rady s podkladmi, ochotne Vám pomôžeme a poradíme. Stačí využiť naše centrum pomoci, ako pripraviť podklady na potlač tašky.

Reklamné papierové tašky majú množstvo výhod. Využite ich všetky!

Papierové tašky sú skvelé na opätovné použitie a Vaši klienti ich budú s radosťou ďalej využívať. Papierové tašky bez problémov zvládnu odniesť napríklad nákup. Aj vďaka tomu bude Vaša značka ďalej na očiach a Vaši zákazníci budú doslova chodiacou reklamou, keď budú tašku s Vaším logom využívať aj na miestach, kam by sa Vaša reklama možno inak nedostala.

Na rozdiel od igelitovej tašky je tá z papiera s typickým uchom jednoducho krajšia, preto sa teší omnoho väčšej obľube. Či už je to klasická hnedá taška z recyklovaného papiera alebo biela papierová taška bez potlače, alebo ju zdobí jedinečná potlač a farebné prvky, ktoré okamžite upútajú pozornosť, ak hľadáte luxusné balenie Vašich produktov, ktoré zanechá skvelý dojem, no zároveň je cenovo výhodné, papierové tašky sú ideálnym a elegantným riešením. Investícia do tašiek s potlačou sa rozhodne oplatí!

Papierové tašky s potlačou ľahko, rýchlo a výhodne

Chcete mať vlastné reklamné tašky s potlačou? Je to jednoduché! Objednajte si papierové tašky s potlačou u nás. Vyberte si požadované parametre, náklad a spôsob realizácie a okamžite uvidíte cenovú ponuku, ako aj dátum, kedy môžete mať papierové tašky u Vás. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomôcť pripraviť na papier podklady do tlače. Pevná a odolná papierová taška bude skvelým marketingovým nástrojom na budovanie imidžu Vašej značky.

Reklamné tašky pre Vás vyrobíme už od 10 kusov a balíme ich naplocho do odolných krabíc z vlnitej lepenky.