Poštové krabice online tlač

Poštové krabice

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Poštové krabice online tlač 1
Poštové krabice online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Poštové krabice - už od 10 ks

Poštové krabice sa vyznačujú pevnou a stabilnou konštrukciou. Ľahko sa skladajú, majú šikovné bezlepové zapínanie. Vďaka tomu veľmi dobre ochránia Váš produkt. Tieto univerzálne reklamné krabice je možné potlačiť ľubovoľnou grafikou alebo na ne jednoducho umiestniť logo a slogan propagujúci Váš produkt alebo značku.

Vyberte si vhodnú veľkosť krabice, typ materiálu, z ktorého bude vyrobená alebo zušľachtenie vo forme fólie alebo UV laku. Vďaka tomu získate jedinečný, efektívny obal. Veľa kreatívnych inšpirácií nájdete na našom blogu. Poštové krabice budú perfektné ako personalizované obaly na produkty, alebo ako darčekové krabičky.

Navrhnite a objednajte si poštové krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Poštové krabice s farebnou potlačou budú ako stvorené na balenie oblečenia, bižutérie, hračiek, reklamných predmetov, kníh, doplnkov pre oblečenie alebo drobných predmetov.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Poštové krabice dodávame rozložené na plocho - na ich zloženie nepotrebujete pásku ani lepidlo. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: