Papierová taška na menubox - bez uch online tlač

Papierová taška na menubox - bez uch

Papierová taška na menubox - bez uch online tlač 1
Papierová taška na menubox - bez uch online tlač 2

Papierové tašky na menuboxy bez ušiek - už od 10 ks

  • Šedý kraft prúžkovaný 100 g, biely kraft 100 g
  • Na výber sú 3 formáty: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm
  • Potlač jednostranná 1/0 (biela/0), jednostranná 1/0 (čierna/0), jednostranná 4/0, jednostranná 5/0 (4/0 + biela/0)
  • Možnosť potlače na jednej strane - spredu alebo na oboch stranách - spredu aj zozadu tašky
  • Maximálna nosnosť tašky: do 4 kg

Papierové tašky na menuboxy - estetika a pohodlie v jednom

Papierové tašky na menuboxy bez ušiek sú dokonalým riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie a chcú zákazníkom dodávať čerstvé výrobky. Tašky vyrábame z ekologického papiera Kraft, ktorý je k dispozícii v bielej alebo šedej farbe s pruhovanou štruktúrou. Nakoľko nemá ušká, môžeme ju zavinúť a uzavrieť (napr. vhodnou nálepkou), aby sa zabezpečila objednávka, čo je užitočné najmä pri dodávaní čerstvých potravín priamo k zákazníkovi. Gramáž suroviny (Kraft 100 g) poskytuje taškám vynikajúcu odolnosť (nosnosť do 4 kg).

Buďte eko! Vyberte si tašky na menuboxy z papieru Kraft

Ekológia je teraz top! To však nie je jediný dôvod, pre ktorý sa oplatí investovať do tašiek na menuboxy z papiera Kraft - namiesto toho, aby sme sa riadili módou, stojí za to zamerať sa na spoločensky zodpovedné činnosti, čo je ďalšou výhodou pre uvedomelého zákazníka a zvyšuje hodnotu značky v očiach príjemcov. Do stratégie firmy by malo byť začlenených množstvo proekologických aktivít, najmä v takých odvetviach, ako je gastronómia. A papierové obaly na jedlá so sebou sú jedným zo základných prvkov na implementáciu takejto politiky.

Papierové tašky na menuboxy s potlačou - okúzlite svojich zákazníkov

Tašky na menuboxy nemusia vyzerať rovnako ako všetky ostatné! Zvýraznite svoje vlastné tašky zaujímavou potlačou, ktorá bude ladiť s vizuálnou identifikáciou firmy, alebo bude naznačovať, čo je vo vnútri. V oblasti tlače ponúkame veľa možností - jednostranná 1/0 (biela/0), jednostranná 1/0 (čierna/0), jednostranná 4/0 a jednostranná potlač 5/0 (4/0 + biela/0). Okrem možností tlače máte na výber aj 3 formáty: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm. Vyberte si papierové tašky na menuboxy, ktoré najlepšie vyhovujú potrebám Vášho podnikania!

Tašky balíme na plocho do odolných krabíc z vlnitej lepenky.

Máte otázky alebo hľadáte neštandardné riešenia? Kontaktujte nás.