Papierová lepiaca páska s potlačou online tlač

Papierová lepiaca páska s potlačou

Papierová lepiaca páska s potlačou online tlač 1
Papierová lepiaca páska s potlačou online tlač 2

Papierová lepiaca páska s potlačou - už od 72 kusů

  • Samolepiaca páska z hnedého papiera Kraft s možnosťou vykonania potlače
  • Šírka pásky: 48 mm
  • Dĺžka pásky: 60 m
  • Papier Kraft hnedý s hrúbkou 120 mikrónov
  • Typ lepidla: HOT MELT
  • Potlač: 1 farba Pantone

Balenie môže byť teraz príjemné a obaly - efektné! Hnedá lepiaca páska Kraft vám poskytuje obe tieto možnosti na dosah ruky. Vytlačte si na ňu čokoľvek chcete a vyberte si z palety Pantone jednu ľubovoľnú farbu.

Baliaca páska s logom - zviditeľnite sa na ceste k Zákazníkovi

Baliaca páska s potlačou je nielen prvkom, ktorý zabezpečí zásielku pred poškodením, ale aj efektívnym spôsobom reklamy a ďalšími bodmi pri všeobecnom hodnotení nákupu vášho Zákazníka. Umiestnite na ňu svoje logo, názov spoločnosti, reklamný slogan alebo nápis “Otvor ma!”, ktorý bude nabádať k rozbaleniu balíka. Použite lepiacu pásku ako vizitku, pričom pamätajte, že balík - skôr, ako sa dostane k Zákazníkovi - prejde dlhú cestu a prechádza aj ďalšími pármi rúk. Nechajte pásku s potlačou pôsobiť, nech pracuje na sile a popularite Vašej značky od chvíle, keď opustí sklad.

Samolepiaca páska z papieru Kraft - detail, ktorý robí rozdiel

Hnedá baliaca páska bude dobre ladiť s farbou kartónu, do ktorej balíte hromadné objednávky svojich zákazníkov, a zároveň ochráni najzraniteľnejšie predmety zásielky. Tento typ pásky je vynikajúcou alternatívou pre fóliové baliace pásky, ktoré často vyzerajú menej esteticky a ich všeobecnosť nevzbudzuje záujem osoby, ktorá otvára balenie. Páska z hnedého papieru Kraft vyzerá elegantne a esteticky, potlač sa nerozmazáva, vzhľad obalu zapadá do minimalistických trendov a spája sa s moderným ekologickým prístupom.

Lepiaca páska Kraft s potlačou - estetika a odolnosť idú ruka v ruke

Papierová baliaca páska môže byť odolná! Potrebujete len správnu gramáž papiera a silné lepidlo. U nás si môžete objednať kraftovú pásku s hrúbkou 120 mikrónov s lepidlom HOT MELT. Lepidlo HOT MELT je vyrobené zo syntetického kaučuku, ktorý zaručuje skvelú priľnavosť aj počas prepravy v náročných podmienkach.

Baliaca páska je alternatívou pre tlač na krabici. Použitím pásky s vlastnou grafikou môžete na balenie použiť hladké kartónové krabice - nie je potrebné oslňovať logom na každej strane zásielky! Potlač na páske robí dobrú robotu - celok vyzerá esteticky a hnedá farba pásky sa perfektne hodí k odtieňu klasického kartónu alebo bude kontrastovať s jeho svetlejšími variantmi.

Veľkosť súboru pre pásku s lepidlom HOT MELT

Grafiku na pásku pripravte ako opakovateľný modul. Dostupné dĺžky valcov sú 340, 391, 439 a 511 mm. V projekte môžete použiť nasledujúce formáty súborov: 340 x 48 mm, 391 x 48 mm, 439 x 48 mm, 511 x 48 mm.