Leták online tlač

Leták

Leták online tlač 1
Leták online tlač 2

Letáky - u nás je možné tlačiť už od 10 ks

Využite pokročilé možnosti tlače a vytvorte pre Vašu spoločnosť unikátne propagačné materiály, ktoré vám pomôžu vyniknúť a odlíšiť sa tak od konkurencie! Letáky sú stále veľmi obľúbenou a efektívnou formou reklamy, pretože aj napriek nízkym nákladom dokážu priniesť ohromujúce výsledky.

  • vyberte si z 8 rôznych formátov
  • na Vaše nápady máme nachystaných 11 druhov papiera (lesklá/matná krieda 130-350 g alebo ofset 90-250 g)
  • rôzne vzory na tlač letákov v rámci 1 objednávky
  • potlač 4/0 alebo 4/4
  • lakovanie/fóliovanie (krieda od 170 g) – UV lak; fólia (lesklá, matná, soft touch); fólia (matná, soft touch) + UV lak parciálny

Prezentujte Váš produkt prostredníctvom pútavých letákov

Dajte svojmu letáku pútavý dizajn, ktorý osloví Vašu cieľovú skupinu. Letáky môžu byť veľmi efektívnym spôsobom, ako dať starým i novým zákazníkom vedieť o pripravovaných akciách a výpredajoch, uvedení nových produktov, ale aj je možné nimi predstaviť ponuku služieb alebo informovať o činnosti Vašej firmy.

Urobte skvelý prvý dojem originálnym prevedením letákov. Letáky a tlačené produkty majú oproti online formám reklamy navrch, sú hmatateľné a papier pôsobí na naše zmysly oveľa viac ako online leták.

Predstavte svoje služby či produkty v tom najlepšom svetle – zanechajte dych berúci dojem a odlíšte sa od konkurencie dokonale pripravenými letákmi. Potrebujete propagovať plánované podujatie, akciu, predstaviť novinky v sortimente či len budovať povedomie o svojej značke?

Vieme ako na to, aby ste mali k dispozícii kvalitne pripravené materiály. Na prvotriednu tlač letákov sa u nás môžete spoľahnúť!

Tlač letákov zverte do rúk profesionálov

Reklamné letáky tlačíme na jedno- aj obojstranný ofsetový papier (od 90 do 250 g) alebo kriedový (matná alebo lesklá) od 130 do 350 g. Vychutnajte si množstvo formátov a pôsobivú kvalitu tlače bez starostí. Radi pre Vás splníme všetky individuálne požiadavky.

Nepokazte si dokonale pripravený vizuál letákov nekvalitnou tlačou. Úspech Vašich reklamných letákov sa odvíja aj od toho, aký papier si zvolíte na jeho prezentáciu.

Využite šancu, ak je možné investovať do kvalitnej tlače letákov online. V rámci služieb zákazníkov Vám ochotne poradíme, ako pripraviť podklady na tlač, aby ste získali perfektné letáky pripravené osloviť Vašich zákazníkov. Letáky Vám doručíme bezplatne, doprava je zadarmo.

Tlačte originálne reklamné letáky a nechajte váš biznis rásť

Letáky na kriedovom papieri s gramážou od 170 g vieme zušľachtiť fóliou alebo UV lakom (aj parciálnym na efektné zvýraznenie vybraných grafických prvkov a dôležitých informácií). Aj Vaše letáky môžu pôsobiť luxusne! Dajte nám projekt a my sa postaráme o zvyšok.

Vďaka bohatým skúsenostiam a modernému technologickému vybaveniu môžete počítať so živými farbami a precíznou povrchovou úpravou, ktorú kontrolujeme v každej fáze výroby.

Dať si záležať na bezchybnom prevedení sa oplatí. Výnimočnými letákmi Vám pomôžeme budovať solídny imidž Vašej firmy a ukázať vašim zákazníkom, že ste profesionál. Prvotriedny papier so zaujímavým povrchovým zušľachtením sa skvelo hodí na propagáciu luxusných produktov a služieb.

Rozhodnite sa pre tlač letákov na papier, ktorý čo najlepšie zodpovedá charakteru Vášho podnikania, aby ste vytvorili harmonický celok s vizuálom.

Letáky ako efektívny nástroj reklamnej kampane

Dosahuje svoje marketingové ciele pomocou cenovo dostupných nástrojov! Letáky Vám prinesú výsledky pri lokálnych kampaniach, keď potrebujete bez veľkej námahy naraz osloviť väčšie publikum.

Efektivitu letákov môžete merať napríklad prostredníctvom kupónov, zľavových kódov či QR kódov, podľa ktorých budete mať jednoducho prehľad o tom, ktoré objednávky sú výsledkom reklamnej kampane.

Chcete mať neprehliadnuteľné letáky? Pozrite si našu ponuku, kontaktujte nás a môžete sa spoľahnúť, že Vám dodáme produkt, ktorý splní Vaše očakávania. Letáky balíme do odolných krabíc z vlnitej lepenky, aby sa k vám dostali nepoškodené.