Leták online tlač

Leták

Leták online tlač 1
Leták online tlač 2

Letáky - Už od 10 ks

Využite pokročilé možnosti tlače a vytvorte unikátne propagačné materiály, ktoré Vám pomôžu vyniknúť! Letáky sú stále veľmi obľúbenou a efektívnou formou reklamy, pretože aj napriek nízkym nákladom dokážu priniesť ohromujúce výsledky.

  • vyberte si z 8 rôznych formátov
  • na Vaše nápady máme nachystaných 11 druhov papiera (lesklá/matná krieda 130-350 g alebo ofset 90-250 g)
  • rôzne vzory v rámci 1 objednávky
  • potlač 4/0 alebo 4/4
  • lakovanie/fóliovanie (krieda od 170 g) – UV lak; fólia (lesklá, matná, soft touch); fólia (matná, soft touch) + UV lak parciálny

Reklamné letáky tlačíme na jedno- aj obojstranný ofsetový papier (od 90 do 250 g) alebo kriedový (matná alebo lesklá) od 130 do 350 g. Vychutnajte si množstvo formátov a pôsobivú kvalitu tlače. Radi splníme Vaše individuálne požiadavky.

Tlač letákov zverte do rúk profesionálov

Prezentujte svoje služby či produkty v tom najlepšom svetle - zanechajte dych berúci dojem a odlíšte sa od konkurencie dokonale pripravenými letákmi. Potrebujete propagovať plánované podujatie, akciu, predstaviť novinky v sortimente či len budovať povedomie o svojej značke? Vieme ako na to, aby ste mali k dispozícii kvalitne pripravené materiály. Na prvotriednu tlač letákov sa u nás môžete spoľahnúť!

Tlačte reklamné letáky a nechajte Váš biznis rásť

Letáky na kriedovom papieri s gramážou od 170 g vieme zušľachtiť fóliou alebo UV lakom (aj parciálnym na efektné zvýraznenie vybraných grafických prvkov a dôležitých informácií). Aj Vaše letáky môžu pôsobiť luxusne! Dajte nám projekt a my sa postaráme o zvyšok. Vďaka bohatým skúsenostiam a modernému technologickému vybaveniu môžete počítať so živými farbami a precíznou povrchovou úpravou, ktorú kontrolujeme v každej fáze výroby. Dať si záležať na bezchybnom prevedení sa oplatí. Výnimočnými letákmi Vám pomôžeme budovať solídny imidž Vašej firmy. Dosahuje svoje marketingové ciele pomocou cenovo dostupných nástrojov!

Letáky balíme do odolných krabíc z vlnitej lepenky, aby sa k vám dostali nepoškodené.