Lepiaca páska s potlačou online tlač

Lepiaca páska s potlačou

Lepiaca páska s potlačou online tlač 1
Lepiaca páska s potlačou online tlač 2

Lepiaca páska s potlačou - už od 36 roliek

  • Lepiaca páska s možnosťou vykonania farebnej potlače
  • Šírka pásky: 48 mm
  • Dĺžka pásky: 60 m
  • Hrúbka fólie: 25 mikrónov
  • Typ lepidla: Hot Melt
  • Technológia potlače: Flexotlač
  • Potisk: 1 - 3 barvy Pantone
  • Základná farba je transparentná
  • Farba lepidla: na výber je biela alebo transparentná - ovplyvňuje farbu pozadia grafiky

Šťastné balenie je celé balenie. Preto ak chcete zvýšiť bezpečnosť dodávaného tovaru a zároveň posilniť povedomie svojej značky - použite lepiacu pásku s potlačou. Páska s potlačou pomáha Zákazníkom okrem iného rýchlo identifikovať balík z Vašej firmy na pozadí iných a vytvára tiež jednotnú vizuálnu identifikáciu.

Lepiaca páska s potlačou dokáže účinne nahradiť drahé výtlačky na krabiciach, zabezpečiť najslabšie spoje krabice pred dažďom, snehom, vlhkosťou a slnkom a skrátiť čas zloženia krabice.

Lepiace pásky s potlačou sú užitočné v mnohých odvetviach - od online obchodov, redakčných a vydavateľských spoločností po sklady, logistické centrá a sťahovacie spoločnosti. Silné lepidlo Hot Melt dobre prilieha k predmetom a neodlepuje sa od ich povrchu.

Samolepiaca páska s potlačou - nový spôsob reklamy!

Páska nielenže identifikuje Vašu firmu - môžeme na nej umiestniť nápis s varovaním, aby daná osoba zaobchádzala s tovarom opatrne. Výrazy ako “Krehké“, “Pozor, sklo“, “Nehádzať“ sú len niekoľkými príkladmi. Môžete si vytvoriť vlastnú verziu upozornenia.

Flexografia, alebo flexotlač, použitá pri tlači na pásku, je technika, ktorá umožňuje vsiaknutiu atramentu do podkladu. Pri vytváraní tlače môžete použiť 1 až 3 farby Pantone. Flexotlač je v súčasnosti jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich technológií tlače na fólie. Zároveň zaisťuje precíznosť spracovania a sýte farby.

Súbor na pásku by mal byť pripravený so spadávkou 2 mm na každej strane. Ak je na okraji pásky jednotné pozadie, vytlačí sa po okraje pásky, pričom ak pôjde o jednotlivé prvky, musia byť odsadené od okraja. Vyplýva to z technológie tlače, pri ktorej sú tri pruhy pásky tlačené dohromady a mohlo by sa stať, že sa kúsok grafiky, ktorý bude umiestnený pri hornom okraji pásky, môže po rezaní objaviť v spodnej časti druhého úžitkového prvku. Ak sa v projektoch objavia také prvky, upravíme grafiku pred tlačou a pošleme Vám konečný súbor na schválenie.

Grafiku na pásku pripravte ako opakovateľný modul. Pri objednávke do 180 roliek pásky pripravte grafiku s rozmermi 188,5 mm, 219,8 mm, 251,2 mm, 314 mm a 395,6 mm. Pre náklad väčší než 360 roliek použite veľkosti modulov 250 mm, 280 mm, 300 mm, 340 mm alebo 420 mm. Upozorňujeme, že v prípade grafických návrhov využívajúcich farebné pozadie bude z technologických dôvodov na konci každého modulu biela alebo transparentná (v závislosti od zvolenej farby lepidla) zvislá čiara s hrúbkou 1,5 mm. Musíte o tom pamätať, aby ste tento prvok zahrnuli do projektu.