Krabice so samozatváracím vekom online tlač

Krabice so samozatváracím vekom

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice so samozatváracím vekom online tlač 1
Krabice so samozatváracím vekom online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabica so samozatváracím vekom - už od 10 ks

Krabice so samozatváracím vekom sú zaujímavou alternatívou pre tradičnú poštovú krabicu alebo krabicu s vekom. Skladanie je jednoduché, bez použitia lepidla, pohodlné zatváranie a otváranie uľahčí použitie tohto obalu a výrobok bude dobre chránený. Na krabicu so samozatváracím vekom môžete umiestniť ľubovoľné grafické logo, logo firmy alebo slogan propagujúci Váš produkt alebo značku.

Vyberte si správnu veľkosť krabice, typ materiálu a môžete tiež zdôrazniť detaily zušľachtením - lesklou alebo matnou fóliou alebo UV lakom - vďaka tomu Váš obal vynikne od ostatných. Na našom blogu nájdete niekoľko rád, ako to urobiť správne. Krabice so samozatváracím vekom sa osvedčia ako balenia so sebou alebo ako darčekové krabice.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Krabice so samozatváracím vekom a farebnou potlačou budú ako stvorené na balenie jedál so sebou, vďaka čomu sa osvedčia v kaviarňach, reštauráciách a cukrárňach, alebo ako darčekové balenie. Tento typ krabice je tiež dobrým spôsobom na to, aby ste vynikli v e-commerce a poslali zákazníkovi objednávku v niečom inom, ako v bežnej poštovej krabici.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Krabice so samozatváracím vekom dodávame rozložené na plocho - na ich zloženie nepotrebujete lepiacu pásku či lepidlo. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: