Krabice s vekom online tlač

Krabice s vekom

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice s vekom online tlač 1
Krabice s vekom online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice s vekom - už od 10 ks

Krabice typu dno-veko sú klasikou, ktorá je známa z butikov, obchodov s obuvou, ale aj z kaviarní, cukrární a reštaurácií. Tento typ krabice sa vyznačuje klasickým dizajnom s najvyššou kvalitou spracovania. Skladajú sa bez použitia lepidla, pohodlne sa otvárajú a zatvárajú vekom, ktoré je samostatným prvkom dvojdielnej súpravy. Krabicu s vekom môžeme potlačiť ľubovoľnou grafikou, logom firmy alebo sloganom propagujúcim Váš produkt alebo značku.

Vyberte si správnu veľkosť krabice a surovinu, z ktorej bude vyrobená. Detaily môžete zdôrazniť matnou alebo lesklou fóliou, alebo UV lakom - vďaka tomu sa Váš obal stane jedinečným a urobí dojem už na prvý pohľad. Na našom blogu nájdete veľa inšpirácií ako to urobiť dobre! Krabice s vekom sú vhodné ako obaly na produkty v internetových a stacionárnych obchodoch alebo ako darčekové krabičky.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Krabice s vekom s farebnou potlačou budú ideálne na zabalenie jedla so sebou - osvedčia sa v kaviarňach, reštauráciách a cukrárňach, ale aj v elegantných butikoch a obchodoch s remeselnými výrobkami a produktami hand made. Tento typ krabice úspešne nahradí tradičnú poštovú krabicu v internetových obchodoch, ktorých obchodný model spočíva na odosielaniu objednávok zákazníkom.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Krabice s vekom dodávame rozložené na plocho - na ich zloženie nepotrebujete pásku ani lepidlo. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: