Krabice na produkty - na zavesenie online tlač

Krabice na produkty - na zavesenie

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice na produkty - na zavesenie online tlač 1
Krabice na produkty - na zavesenie online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice na produkty (na zavesenie) - už od 10 ks

Produktové krabice na zavesenie umožňujú zavesenie tovaru na policiach a predajných výkladoch bez obáv o bezpečnosť produktu. Ľahko sa skladajú a lepenie na jednom mieste umožňuje ľahkú kompletizáciu a zaručuje ich trvanlivosť. Produktové krabice s možnosťou zavesenia môžeme potlačiť ľubovoľnou grafikou, umiestniť na ne logo alebo reklamný slogan, ktorý bude lákať zákazníkov k nákupu vašich produktov.

Vyberte si vhodnú veľkosť krabice, materiál, z ktorého bude vyrobená a dodajte jej charakter zušľachtením v podobe matnej či lesklej fólie alebo UV laku. Vďaka tomu vytvoríte jedinečné obaly, ktoré budú perfektne vyzerať a dobre predávať! Na našom blogu nájdete veľa kreatívnych inšpirácií. Krabice na produkty predstavujú obálky pre predmety, ktoré predávate - postarajte sa teda o čo najlepší efekt.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Krabice na produkty - na zavesenie s farebnou potlačou budú ideálne ako obaly pre elektroniku, hračky, reklamné predmety alebo elektroniku malých rozmerov.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Produktové krabice - na zavesenie Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: