Krabice na produkty online tlač

Krabice na produkty

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice na produkty online tlač 1
Krabice na produkty online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Krabice na produkty - už od 10 ks

Produktové krabice, ktoré sa dokonale prispôsobia každému produktu! Ľahko sa skladajú a lepenie na jednom mieste umožňuje ľahkú kompletizáciu a zaručuje ich trvanlivosť. Váš produkt bude dobre zabezpečený! Tieto univerzálne produktové krabice môžeme potlačiť ľubovoľnou grafikou, umiestniť na ne logo alebo reklamný slogan, ktorý bude lákať zákazníkov k nákupu produktu.

Vyberte si vhodnú veľkosť krabice, materiál, z ktorého bude vyrobená, pričom jej dizajn môžete obohatiť zušľachteniami v podobe fólie alebo UV laku. Vďaka tomu vytvoríte jedinečné obaly, ktoré budú dobre predávať! Veľa kreatívnych inšpirácií nájdete na našom blogu. Krabice na produkty predstavujú obálky pre predmety, ktoré predávate, a preto by ste sa mali postarať o čo najlepší efekt.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Produktové krabice s farebnou potlačou budú ideálne na balenie elektroniky, hračiek, predmetov každodennej potreby, reklamných predmetov, malej elektroniky a domácich spotrebičov, ale aj kozmetiky a potravinárskych výrobkov.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Krabice na produkty Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: