Kartónové rukávy online tlač

Kartónové rukávy

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové rukávy online tlač 1
Kartónové rukávy online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové rukávy - už od 10 ks

Krabice typu rukáv osviežia dizajn Vašich doterajších obalov. Navrhnuté v podobe plášťa alebo prebalu dodajú produktu charakter a moderný vzhľad. Obal typu rukáv Vám pomôže vdýchnuť nový život Vašej aktuálnej ponuke produktov bez toho, aby ste ohrozili finančný rozpočet. Ľahko sa skladajú a lepenie na jednom mieste umožňuje ľahké kompletizáciu a zaisťuje trvanlivosť prebalu. Môžete ho potlačiť ľubovoľnou grafikou vo farbách, ktoré upútajú pozornosť príjemcu, umiestniť naň logo alebo reklamný slogan, ktorý podporí predaj Vášho produktu.

Vyberte si vhodnú veľkosť prebalu prispôsobenú rozmerom Vášho obalu, materiál, z ktorého bude vyrobený, a použite zušľachtenia v podobe matnej alebo lesklej fólie alebo UV laku. Vďaka tomu vytvoríte jedinečné balenie, ktoré bude na poličke vyzerať skvele, vďaka čomu sa bude dobre predávať. Plášte typu rukáv budú ozdobou Vašich produktov - postarajte sa o čo najlepší efekt.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Prebaly typu rukáv s farebnou potlačou budú ideálne na zabalenie existujúcich krabíc s elektronikou, hračkami, reklamnými pomôckami, darčekovými súpravami alebo malými televíznymi zariadeniami.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Kartónové rukávy Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: