Kartónové obálky s uzáverom online tlač

Kartónové obálky s uzáverom

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové obálky s uzáverom online tlač 1
Kartónové obálky s uzáverom online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové obálky s uzáverom - už od 10 ks

Kartónové obálky s uzáverom sú skvelým spôsobom na obaly pre pozvánky, poukazy, vstupenky a darčekové poukážky. Skladanie je jednoduché a lepenie na dvoch miestach umožňuje ľahkú kompletizáciu a zaisťuje ich trvanlivosť. Tento typ obalu je efektívny a odolný, a vďaka zatváraniu na oboch stranách môžete do obálky bez obáv vložiť aj cenné veci. Vytlačte na ňu akúkoľvek grafiku, firemné logo, dátum nadchádzajúcej udalosti alebo slová poďakovania.

Vyberte si správnu veľkosť obálky, typ materiálu a nebojte sa experimentovať so zušľachteniami - môžete si vybrať z lesklej alebo matnej fólie alebo UV laku - vďaka tomu obal ľahko vynikne spomedzi klasických obálok. Tieto obálky sú vhodné na uchovávanie drobností, ako je bižutéria, ale aj pozvánky, pernamentky, vstupenky alebo poukazy.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Kartónové obálky s uzáverom s farebnou potlačou sa perfektne hodia ako obal na darčekové poukážky a zľavové kupóny, pozvánky, poďakovania a sviatočné poukazy, pričom sa osvedčia aj v internetových obchodoch s bižutériou na balenie malých objednávok.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Kartónové obálky s uzáverom Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: