Kartónové obálky bez uzavretia online tlač

Kartónové obálky bez uzavretia

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové obálky bez uzavretia online tlač 1
Kartónové obálky bez uzavretia online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Kartónové obálky bez uzavretia - už od 10 ks

Kartónové obálky bez uzavretia sú skvelým spôsobom na zabalenie pozvánok, poukazov, vstupeniek a darčekových poukážok. Skladanie je jednoduché a lepenie na dvoch miestach umožňuje ľahkú kompletizáciu a zaisťuje ich trvanlivosť. Táto alternatíva tradičnej obálky je zároveň efektívna a odolná, a pre získanie ešte lepšieho efektu si môžete objednať nálepky, ktoré budú plniť funkciu plomby - zabezpečia otvory na obidvoch stranách. Na obálku môžete umiestniť ľubovoľnú grafiku, logo, dátum udalosti alebo slogan nabádajúci k účasti na podujatí.

Vyberte si správnu veľkosť obálky, typ materiálu a nebojte sa experimentovať so zušľachteniami - môžete si vybrať z lesklej alebo matnej fólie alebo UV laku - vďaka tomu obal ľahko vynikne spomedzi klasických obálok alebo množstva korešpondencie. Obálky sa osvedčia ako obaly pre ploché predmety ako sú pozvánky, letáky, vstupenky alebo poukazy.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Kartónové obálky s farebnou potlačou budú ideálne na rozdávanie darčekových a zľavových kupónov, pozvánok, poďakovaní a sviatočných poukazov. Tento typ obalov je možné použiť aj v e-commerce, keď chcete odmeniť svojich stálych zákazníkov dodatočnou zľavou alebo ich pozvať na ďalšie nákupy.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Kartónové obálky bez uzavretia Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: