Jednostranný plagát online tlač

Jednostranný plagát

Jednostranný plagát online tlač 1
Jednostranný plagát online tlač 2

Jednostranný plagát – Už od 1 ks

Plagáty sú médium, ktoré dokáže osloviť a upútať kohokoľvek. Využite ich potenciál naplno, posilnite svoje online kampane aj tradičnou offline cestou – stále je veľmi efektívna. Buďte na očiach a objednajte si u nás tlač plagátov na mieru rýchlo a jednoducho. Čo u nás nájdete?

  • Široký výber rôznych druhov papiera skladom (vrátane ofsetového papiera 90-240 g, matnej/lesklej kriedy 130-250 g, matnej kriedy 350 g a blueback 115 g)
  • Lakovanie/fóliovanie (od 170 g, len niektoré formáty) – fólia (matná, lesklá) alebo UV lak
  • Krásne, sýte farby, kvalitná tlač a príjemná cena
  • Rýchle dodanie do niekoľkých pracovných dní
  • Rôzne vzory v rámci 1 objednávky

Plagát je jedným z najúčinnejších reklamných médií. Má naozaj široké využitie: je vhodný na zavesenie na stenu, lepenie alebo umiestnenie v obchodnom výklade. Tlač v ofsetovej kvalite – vo veľkých aj malých nákladoch je u nás samozrejmosťou. Nezabudnite, že v rámci jednej objednávky si u nás môžete vybrať rôzny počet vzorov. Všetko vybavíte online a do niekoľkých pracovných dní môžete očakávať doručenie objednávky.

Plagát – výrobok s charakterom... reklamným

Plagáty sú šikovným spôsobom, akým môžete podať informácie o svojom podnikaní, o akciách a podujatiach, ktoré organizujete, pracovných procesoch a postupoch, no dokážu plniť oveľa viac úloh od reklamných cez informačné, vzdelávacie až po estetickú funkciu. Je len na Vás, aký plagát potrebujete, o nás si môžete objednať akýkoľvek typ, štýl a veľkosť na mieru.

Jednostranný plagát tlačíme až v 13 formátoch – od A3 cez šerpy až po XXL plagáty (1090 x 1530 mm). V závislosti od formátu a gramáže môžu byť niektoré plagáty zušľachtené fóliou (lesk/mat) alebo UV lakom. Tlačíme nielen na ofsetový, ale aj blueback a kriedový papier (do 350 g).

Plagáty na stenu okamžite zaujmú

Pútavá vizuálna stránka plagátov do akéhokoľvek priestoru prinesie nádych estetiky. Objednajte si u nás plagáty na mieru a zaveste si na stenu obľúbený motív podľa Vašich predstáv. Skrášlite si steny pracovných priestorov, alebo získajte nových zákazníkov vďaka zaujímavému plagátu, ktorý predstaví Vaše produkty v najlepšom svetle. Vyberte si nás na tlač Vašich plagátov a získate žiarivé farby, aby Vaše posolstvo vyniklo! Pre nás je prioritou kvalitná tlač a papier, prvotriedne farby plagátu.

Plagáty sú stále v kurze

Oproti online reklamným kampaniam majú plagáty na vrch v tom, že sú hmatateľné, nemožno ich jednoducho vymazať, ako e mail alebo prescrollovať ako reklamu na webe a môžete sa pri ich tvorbe naplno kreatívne prejaviť. Zákazník získa s plagátom kontakt, oveľa viac ho zaujme a zapamätá si ho, čím môžete podporiť predaj Vašich produktov alebo budovanie povedomia o vašej značke. Papier má jednoducho obrovskú moc a plagát na stenu môže byť skvelou stratégiou, ako doplniť Vašu marketingovú stratégiu. Cena za reklamný plagát je výhodná!

Objednajte si tlač plagátov online

Je to jednoduché. Vyberte si všetky parametre plagátu z ponuky, náklad, pri ktorom sa Vám hneď zobrazí cena a môžete vidieť, do koľkých pracovných dní máte objednávku u Vás. Ak potrebujete poradiť, ako pripraviť súbory na tlač plagátu, pripravili sme pre Vás pokyny, podľa ktorých môžete postupovať, prípadne sa obráťte na naše centrum pomoci. Všetky objednávky vybavujeme čo najrýchlejšie, ako je to možné.

Plagáty balíme naplocho do odolných krabíc z vlnitej lepenky. Sledujte nás a odoberajte na e mail novinky, aby Vám neunikli informácie o akciách, ďalších produktov pre Váš biznis a užitočné tipy.