Jednostranný banner online tlač

Jednostranný banner

Jednostranný banner online tlač 1
Jednostranný banner online tlač 2

Jednostranný banner – už od 1 ks

Reklamné bannery a reklamné plachty sú jednou z najefektívnejších foriem vonkajšej reklamy. Dokážu upútať aj z väčšej vzdialenosti a efektný grafický návrh sa postará o úspešné doručenie Vášho posolstva potencionálnym klientom. U nás získate tlač reklamnej plachty a tlač bannerov na mieru za priaznivé ceny. Na realizáciu vašich nápadov Vám ponúkame:

  • Jednostranný banner – tiež v reflexnom prevedení
  • 5 formátov alebo vlastný formát na mieru (rozmer od 50 do 1000 cm)
  • Rôzne povrchové úpravy ako zváranie, očkovanie (priemerne každých 25, 30 alebo 50 cm)
  • Materiál frontlight natieraný 450 g alebo 510 g; reflexný fronlight 520 g
  • Overená kvalita tlače a priaznivá cena
  • Rôzne vzory v rámci 1 objednávky

Reklamné bannery a reklamné plachty majú mnoho výhod

Jednostranný banner je univerzálne reklamné médium, pre ktorý je typický veľký formát, intenzívne farby a veľmi odolná tlač. Ak chcete, aby bola Vaša správa viditeľná aj po zotmení, vyberte si jednostranný reflexný reklamný banner.

Bannery a reklamné plachty sú skvelé na oslovenie širokej škály zákazníkov pri obmedzenom rozpočte a optimalizácii výdavkov na marketingové aktivity. Cena bannerov je nízka a Váš grafický návrh môže byť realitou už o niekoľko dní. Získajte nových klientov, budujte povedomie o svojej značke a odlíšte sa od konkurencie! Reklamný banner Vám otvára nové možnosti, ako dosiahnuť Váš cieľ, ak je cena jedným z podstatných faktorov.

Montáž bannerov je jednoduchá a reklamná plachta patrí medzi reklamné produkty, vďaka ktorým bude Vaša značka na očiach. Kovové očká reklamnej plachty umožňujú pohodlnú montáž na rôzne plochy.

Reklamné bannery – veľkoformátová reklama 24/7

Sila bannerov spočíva v tom, že informácie pre Vašich zákazníkov sú k dispozícii nonstop. Otvárate novú predajňu? Uvádzate na trh nové produkty či službu? Chcete upozorniť na zaujímavé podujatie alebo na špeciálnu akciu? Reklamný banner Vám dáva možnosť osloviť široké spektrum zákazníkov pri minimálnych nákladoch.

Uprednostňujete jednostranný banner na základni frontlight natieraný 450 g alebo 510 g alebo na reflexnom podklade frontlight 520 g? Bannery a plachty môžu byť zvárané a zaočkované (priemerne každých 25, 30 alebo 50 cm kovové očká) alebo nedokončené. Na Váš grafický návrh si môžete vybrať tlač na 5 štandardných veľkostí bannerov: reklamné plochy 200 x 100 cm, 300 x 100 cm, 300 x 125 cm, 300 x 150 cm alebo výška a šírka 400 x 150 cm. Ak však Vaša myšlienka presahuje tento rámec, vyberte si individuálny formát – až do 10 metrov. Sme pripravení na tlač za rozumnú cenu, aj nízky počet bannerov nie je pre nás problém.

Kvalitný banner, ktorý Vám bude slúžiť v akýchkoľvek podmienkach

Aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach môžete počítať s tým, že Vaše reklamné bannery a plachty zažiaria! Odolný materiál predĺži životnosť reklamnej plachty alebo bannerov a ak si želáte, aby Vaše posolstvo bolo čitateľné aj večer, vďaka reflexnému materiálu sa môžete zviditeľniť aj v tme.

Kvalitný materiál, dostupná cena reklamy, nenáročná montáž, nekompromisná kvalita tlače a dlhá životnosť Vám dávajú do 2 rúk silný nástroj, ktorý je škoda nevyužiť. Kvalitný reklamný banner Vám poslúži aj 5 rokov a viac, v závislosti od umiestnenia. Sýte farby, ktoré banneru dodajú tú správnu šťavu, pri kvalitnej tlači Vašej reklamy len tak nevyblednú.

Tlač bannerov rýchlo a spoľahlivo – u nás získate viac

Bannery balíme do odolných krabíc z vlnitej lepenky. Bannery so šírkou nad 2 m sú zložené do kociek, zatiaľ čo bannery so šírkou pod 2 m sú zvinuté. Výroba banneru podľa Vašich predstáv je pre nás prioritou.

Máte svoj grafický návrh? Pošlite nám objednávku, je to jednoduché! Vyberte si parametre, rozmery a náklad na tlač reklamných bannerov pre Váš biznis. Okamžite uvidíte, aká je cena Vašej objednávky bez dph a cena s dph pri Vami vybranom množstve, ako aj doba dodania. Potrebujete pomoc, zistiť, či je Vaša grafika správne pripravená? Sme tu pre Vás.