Drevené reklamné áčko s kriedovou tabuľou, bez potlače online tlač

Drevené reklamné áčko s kriedovou tabuľou, bez potlače

Drevené reklamné áčko s kriedovou tabuľou, bez potlače online tlač 1
Drevené reklamné áčko s kriedovou tabuľou, bez potlače online tlač 2

Drevené reklamné áčko s kriedovou tabuľou, bez potlače - od 1 do 50 kusov

  • Možnosť každodennej zmeny ponuky alebo reklamných sloganov
  • Drevený impregnovaný rám 35 x 20 mm
  • Veľkosť kriedovej tabule 53 x 80 cm
  • Hmotnosť 5,5 kg
  • Celková veľkosť 60 x 115 cm
  • Určené na vonkajšie použitie
  • Možnosť objednávky dreveného áčka s nálepkami na matnej fólii v troch formátoch - vyberte si produkt s potlačou

Kvalitné drevené áčko s kriedovou tabuľou je horúcim reklamným trendom určeným pre milovníkov rustikálneho alebo ekologického štýlu. Jednoduchú konštrukciu v podobe kriedovej tabule, ktorá umožňuje originálnym spôsobom každodennú zmenu ponuky, si obľúbia najmä podnikatelia, ktorým záleží na prírodnom prostredí. Ponuku napísanú kriedou môžeme meniť mnohokrát denne, vďaka čomu tiež môžeme predviesť svoju kreativitu. Môžete tiež použiť kriedové fixky.

Drevené áčko s kriedovou tabuľou sa perfektne osvedčí v: industriálnej reštaurácii, barber kaderníctve, loftovom hosteli, pube v írskom alebo škótskom štýle, útulnej kaviarni alebo rodinnej pekárni.

Chcete prispôsobiť komunikačné správy svojmu podnikaniu? Môžete si objednať reklamné áčka s nálepkami. Kontaktujte nás alebo si produkty objednajte online!

Drevené reklamné áčko

Šikovný reklamný slogan je polovicou úspechu! Obojstranné drevené áčko pomáha každého dňa zvyšovať počet zákazníkov vo vašich priestoroch. Pútač je vyrobený z impregnovaných drevených dosiek s rozmermi 35x20 mm. Je preto ako stvorený na teplé a chladné dni - najmä vonku.

Reklamné áčko s kriedovou tabuľou je kombináciou jednoduchého reklamného riešenia a kreativity podnikateľa. Pripravte si teda svoju ďalšiu akciovú kampaň jednoduchou zmenou na tabuli!