Darčekové krabice so zúženým uzáverom online tlač

Darčekové krabice so zúženým uzáverom

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Darčekové krabice so zúženým uzáverom online tlač 1
Darčekové krabice so zúženým uzáverom online tlač 2

Teraz si môžete objednať obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi. Pri konfigurácii zvoľte matnú fóliu proti poškriabaniu (anti-scratch). Využite nášho konfigurátora pri návrhu Vašich krabičiek.

Darčekové krabice (tašky) so zúženým uzáverom - už od 10 ks

Ak hľadáte jedinečný nápad na darčekovú krabicu alebo krabicu na produkt - táto krabica bude na to ako stvorená. Darčekové krabice sa ľahko montujú a lepenie v jednom mieste umožňuje ľahké plnenie a zaručuje ich trvanlivosť. Jedinečné uzavretie škatule je efektné a odolné, ak by ste však chceli získať ešte lepší efekt, môžete si objednať samolepky, ktoré budú plniť funkciu plomby. Na krabicu môžete umiestniť ľubovoľnú grafiku, logo, inšpiratívny citát alebo motto svojej značky.

Vyberte si správnu veľkosť krabice, typ materiálu a zdôraznite detaily zušľachtením - lesklou alebo matnou fóliou alebo UV lakom - vďaka tomu Váš obal vynikne od ostatných. Na našom blogu nájdete niekoľko rád, ako to urobiť správne. Darčekové krabice budú perfektné ako darčekové balenia, ale tiež ako produktové krabice v manufaktúrach, malých obchodoch s remeselnými výrobkami a so suvenírmi.

Navrhnite a objednajte si krabice s vlastnou potlačou - použite náš konfigurátor alebo nahrajte hotové súbory s projektom!

Po zvolení parametrov obalu, nákladu, režimu vyhotovenia a potvrdení objednávky kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ - zadáte objednávku. Prejdite na záložku „Práca so súbormi”, kde budete môcť použiť náš konfigurátor a samostatne si navrhnúť vlastnú krabicu alebo nahrať pripravený súbor s projektom. Súbor s pokynmi na prípravu a maketou krabice si môžete stiahnuť z karty produktu.

Darčekové krabice (tašky) s farebnou potlačou budú ako stvorené na balenie sád výrobkov, vianočných darčekov a uvítacích balíčkov na podujatiach, veľtrhoch a firemných akciách. Tento typ krabice nájde svoje uplatnenie aj v elektronickom obchode, kde je podnikanie založené na ručne vyrábaných výrobkoch, a obal hrá takmer rovnako dôležitú úlohu ako samotný výrobok.

Máte na výber niekoľko materiálov:

  • kartón Kraftliner, hnedý 250 g – hnedý z oboch strán, perfektný, ak chcete získať efekt “eko”,
  • kartón GC1 Neo Board 300 g alebo kartón GC1 Rubicon 290 g – biely z oboch strán, ak má vaša krabica vyzerať “prémiovo”, tento materiál bude dokonalý,
  • kartón GC2 Alaska 330 g – bielo-krémový, ideálny na produktové krabice, jeho elegancia ide ruka v ruke s odolnosťou, ktorú zaisťuje vysoká gramáž tohto materiálu,
  • kartón Ovaro 350 g – hnedý-hnedý - nenahraditeľný v prípade prepravných a hromadných balení,
  • kartón Custom Kote 345 g – biely-hnedý, s veľmi vysokou tuhosťou, vhodný na výrobu obalov pre ťažšie predmety.

Darčekové krabice so zúženým uzáverom Vám dodáme zlepené. Zabaľte si svoje produkty spolu s nami. Objednajte si už dnes reklamné obaly, ktoré potešia Vašich zákazníkov.

Zistiť viac: