Priestorové písmená a obrázky online tlač

Priestorové písmená a obrázky

Priestorové písmená a obrázky online tlač 1
Priestorové písmená a obrázky online tlač 2

Priestorové písmená a obrázky - Už od 1 ks

  • Priestorové písmená a obrázky sú kreatívnym reklamným riešením
  • 8 surovín na výber: penené PVC, tvrdé PVC, Dibond, Hips, Stadur, priehľadné plexisklo, mliečne plexisklo, Dispa
  • 5 formátov na výber
  • Váš vlastný formát - od 20 x 100 cm
  • Potlač: 4/0, 4/4, pre Plexi 4/0 a 4/0 s bielou podtlačou, pamätajte, že obrázky musia mať spadávku 5 mm
  • Frézovanie do ľubovoľného tvaru
  • Pripravte orezávač s otvormi alebo bez otvorov ako samostatnú vrstvu vo Vašom súbore na tlačenie.

Priestorové písmená a obrázky

Ako jednoduchým spôsobom urobiť prvý dojem? Najlepšie je používať priestorovú grafiku a písmená, ktoré ponúkajú mnoho príležitostí na reklamu - vnútorných aj vonkajších. Vyzerajú skvele vo výkladoch obchodov, firemných recepciách alebo hotelových lobby. 3D písmená sa často používajú aj v svadobnom a reštauračnom odvetví.

Priestorové písmená a obrázky sú k dispozícii v 8 variantoch materiálu na výber:

Penené PVC - jeho hrúbka je 3 mm alebo 8 mm. Doska z PVC je ľahká a ľahko tvarovateľná. Jednostranná alebo obojstranná UV tlač nanesená na dosku zaisťuje trvalú sýtosť farieb.

Tvrdé PVC - rovnomerný, spracovateľný materiál s hrúbkou 3 mm s obojstranným leskom. Priestorové písmená a obrázky z tvrdého PVC v kombinácii s UV tlačou sú vhodné na vystavenie v obchodoch alebo na recepciách.

Dibond - doska Dibond je kombináciou ľahkého materiálu obaleného zozadu aj spredu plechom. Priestorové písmená a obrázky z dosky Dibond budú hrubé 2 mm. Existuje možnosť jednostrannej alebo dvojstrannej potlače. Tento luxusný materiál je ideálny na zdobenie kancelárií, hotelov alebo salónov SPA.

Hips - doska Hips s hrúbkou 1 mm a potlačou 4/0 alebo 4/4 podporuje vytváranie zložitých tvarov. Priestorové písmená a obrázky vyrobené z dosky Hips sú odolnejšie voči poveternostným vplyvom ako iné produkty.

Stadur - doska Stadur s hrúbkou 10 mm sa skladá z peny XPS a obojstranného pokrytia z dosiek PVC. Možnosť jednostrannej alebo obojstrannej UV tlače.

Priehľadné plexisklo - Priestorové písmená a obrázky môžu mať hrúbku 2 mm alebo 5 mm. Tento materiál je odolný proti poveternostným podmienkam, čo znamená, že je možné umiestniť akýkoľvek vyrezaný tvar, napríklad mimo budovu alebo obchod.

Mliečne plexisklo - písmená z mliečneho plexiskla s hrúbkou 3 mm nájdu uplatnenie na farebnej stene - najmä s LED podsvietením.

Dispa - doska Dispa je spojením ekológie a skvelého vzhľadu. Priestorové písmená a obrázky z dosky Dispa budú nenahraditeľným reklamným prvkom na veľtrhoch, konferenciách alebo pri otvorení novej predajne. Ľahká montáž a spracovanie.

Z každého materiálu vyrábame ľubovoľný tvar, nápis alebo logo na želanie zákazníka.

Priestorové písmená a obrázky - originálny spôsob na reklamu

Priestorové písmená a obrázky sa dajú voľne miešať a vytvárať tak kreatívne riešenia v oblasti brandingu, značenia alebo reklamných dekorácií. Priestorové písmená vyzerajú skvele v spojení s LED podsvietením. Priestorové písmená vyrobené z plastu, ako je PVC, sú lacnou a dekoratívnou možnosťou ozdobenia alebo identifikácie obchodných kancelárií, sál, konferenčných miestností a ďalších.

UV tlač sa charakterizuje vernou reprodukciou farieb na projekte a tiež poskytuje predĺženú životnosť. Použitie UV tlače na priestorových písmenách a obrázkoch závisí od vopred vybraného materiálu.