Priehľadné plastové rúško online tlač

Priehľadné plastové rúško

Priehľadné plastové rúško online tlač 1
Priehľadné plastové rúško online tlač 2

Priehľadné plastové rúška - už od 2 kusov

  • Dostupné v 2 modeloch - môže byť nosené na nose alebo na brade
  • Model na nos - dve veľkosti S/M a M/L - šírka popruhu: pre veľkosť S/M je to 310 mm; pre veľkosť M/L je to 330 mm
  • Model na bradu - dve veľkosti S/M a M/L - šírka popruhu: pre veľkosť S/M je to 310 mm; pre veľkosť M/L je to 330 mm
  • Kryt - PVC zorník 0,3 mm s rozmermi 200 x 110 mm
  • Popruh - neoprén 2-3 mm - dostupný vo viacerých farbách (čierna, sivý melanž)
  • Upevnenie krytu pomocou 4 plastových nitov / upevňovacích nitov
  • Bavlnené vrecko 145 g ako dodatočné vybavenie

Priehľadné plastové rúško na nos a ústa je ľahké a pohodlné. Môže sa použiť ako prvok zvyšujúci ochranu pred látkami prenášanými kvapôčkami a nevedomým kontaktom úst a nosa s kontaminovanými rukami. Mini štíty sú riešením určeným pre všetkých, ktorí chcú chrániť seba a ostatných bez toho, aby sa museli vzdať komfortu používania.

Jednoduché, ľahké a opakovane použiteľné!

Priehľadné plastové rúško je vynikajúcou alternatívou k jednorazovým alebo bavlneným ochranným maskám a celotvárovým štítom, pričom zároveň spája ich výhody. Priehľadné plastové rúško je ľahké a pohodlne sa používa aj po mnoho hodín, pričom nebráni slobodnému dýchaniu.

Ďalšou výhodou tohto produktu je vysoká priehľadnosť, a preto sa tento typ mini štítu osvedčí v oblastiach, ktoré si vyžadujú expozíciu mimiky tváre (napr. vzdelávanie, logopédia).

Účinná ochrana vďaka pohodlnému a ľahkému priehľadnému plastovému rúšku!

Priehľadné plastové rúško je dostupné v dvoch variantoch - nasadené na nose (zhora) alebo na brade (zdola). Oba modely sú k dispozícii v dvoch veľkostiach - S/M a M/L a predstavujú rovnako účinnú bariéru pred nebezpečnými faktormi. Výber modelu závisí od individuálnych preferencií používateľa.

Kryt každého modelu priehľadného plastového rúška je vyrobený z ľahkého PVC materiálu s hrúbkou 0,3 mm, ktorý je pružný a ergonomicky sa prispôsobí tvaru tváre. Kryt je možné čistiť a dezinfikovať tak často, ako je potrebné, a to aj pomocou prostriedkov na báze alkoholu.

Pohodlný a odolný neoprénový popruh sa nasadzuje na uši, netlačí a neotiera sa. Ku krytu sa pripája pomocou štyroch plastových nitov, čo umožňuje jeho ľahkú demontáž a umývanie. Popruh je k dispozícii vo viacerých farbách - čierna, sivý melanž.

Čo je súčasťou balenia?

Sada priehľadného plastového rúška obsahuje priehľadný kryt z PVC, neoprénový popruh vo vybranej farbe, plastové nity (4 ks + 1 náhradný). Celok je zabalený v kartónovej škatuli.

Takúto sadu si môžete doplniť bavlneným vreckom (vrecúško so sťahovacou šnúrkou), ktoré ochráni priehľadné plastové rúško napr. v kabelke.

Ponuka ochranných výrobkov

Priehľadné plastové rúška na nos a ústa dopĺňajú škálu ochranných výrobkov dostupných na Justprint. Pozrite si tiež naše ochranné štíty a ochranné prepážky.