Blok so špirálou a obálkou MultiLoft online tlač

Blok so špirálou a obálkou MultiLoft

Blok so špirálou a obálkou MultiLoft online tlač 1
Blok so špirálou a obálkou MultiLoft online tlač 2

Blok so špirálou a obálkou MultiLoft - od 50 ks.

  • Vonkajší papier je MultiLoft Opaque 810 g (farba snehobiela hladká), vnútorný papier je ofsetový 80 g.
  • 9 farieb výplne (papier farbený v hmote) - ecru, žltá, oranžová, ružová, fialová, tyrkysová, pastelová zelená, zelená, čierna
  • Potlač 4/0 a 4/4
  • 3 formáty: A6, A5, DL
  • 50 alebo 100 kariet plus obálka (2 + 50 alebo 2 + 100)
  • Špirála na krátkej alebo dlhej strane
  • 4 farby špirály - biela, čierna, zlatá, strieborná
  • Rohy - obdĺžnikové

Zoznámte sa s jedinečnými zápisníkmi MultiLoft! Spájajú v sebe všestrannosť zápisníkov s odolným obalom z trojito kašírovaného papiera. Špirálové bloky sú jednou z najobľúbenejších propagačných pomôcok rozdávaných zákazníkom na podujatiach alebo konferenciách. Sú premysleným doplnkom darčekových balíčkov, pohodlne sa používajú a ich malý formát znamená, že sa zmestia do každej tašky. Rýchly prístup k poznámkam a možnosť ľahko vytrhávať stránky patria medzi najväčšie výhody špirálových blokov. Zabezpečte si dlhšiu životnosť blokov pomocou obalu MultiLoft, ktorý chráni poznámkové bloky a má aj jedinečný dizajn.

Čo predstavuje obálka MultiLoft?

Je to inovatívny dizajn, ktorý sa skladá z troch vrstiev papiera - bielej, potlačiteľnej vrchnej vrstvy (MultiLoft Opaque 810g), ktorá obklopuje strednú časť, ktorú si môžete prispôsobiť podľa farby. Vrstvy boli trvalo spojené vďaka použitiu kontaktného lepidla (nie je potrebné mokré lepidlo). V našej ponuke máme až 9 farieb výplne, z ktorých si môžete vybrať - ecru, žltá, oranžová, ružová, fialová, tyrkysová, pastelovo zelená, zelená a čierna. Vďaka viacerým vrstvám papiera je obal pevnejší, a preto sa nezničí tak ľahko ako v prípade štandardných papierov. Možnosť výberu vnútornej farby obalu obohacuje jeho dizajn, dodáva mu hĺbku a bude sa výborne hodiť k vašim firemným farbám.

Objednajte si bloky so špirálovou väzbou a obálkou MultiLoft

Objednávky na bloky s obálkou MultiLoft vybavujeme už od 50 kusov. Ponúkame 50- a 100-kusové varianty, takže si môžete ľubovoľne nastaviť hrúbku zápisníka podľa svojich preferencií.

Použitie papiera MultiLoft ako obalu je spôsob, ako upútať pozornosť vášho zákazníka alebo obchodného partnera, ktorý bude mať pocit, že má kontakt s produktom výnimočnej kvality. Na obal blokov je možné vytlačiť ľubovoľný obsah, napríklad logo vašej spoločnosti, názov, slogan spoločnosti alebo obrázky vašich výrobkov.