Bezpečné nákupy Doprava zadarmo
02/210 210 10 | po - pia 8:00-16:00 info@justprint.sk
JustPrint
Prihlásiť sa 0

Zastupujete reklamnú agentúru alebo tlačiareň? Máme pre Vás najlepšiu ponuku!

Zapojte sa do nášho partnerského programu a využite možnosti, ktoré sa práve pred Vami otvárajú. Overte si, prečo sa oplatí zvoliť si práve justprint.

 

Just – portál ušitý na mieru Vašich potrieb
Je to moderný portál, ktorý umožňuje rýchle a pohodlné zadávanie objednávok na reklamné materiály prostredníctvom internetu. Kedykoľvek a kdekoľvek môžete zadať objednávku na ľubovoľný výrobok. Ak potrebujete rýchlu konzultáciu ohľadom technických záležitostí alebo máte iné otázky, využite pomoc našej infolinky – zavolajte, chatujte alebo pošlite e – mail. Sme Vám k dispozícii – vypočujeme, odpovieme, poradíme. Môžete počítať s našou pomocou.

Just – na stráži kvality stojí technológia
Počas mnohoročnej obsluhy klientov z korporácií sme vypracovali pokročilé spôsoby kontroly kvality tovaru. Vďaka tomu máte istotu, že Váš zákazník dostane presne spracovaný produkt, bez ohľadu na výšku nákladu. Kvalitu výtlačku stráži strojový park, ktorý disponuje štyrmi tlačovými strojmi Heidelberg (dva stroje B1 a dva VLF 1610x1190 mm​​). Plne vybavená moderná kniháreň podporuje všetky záverečné procesy výtlačku, od falcovania až po šitie. Hotový tovar balíme do odolných kartónov, aby Vaša objednávka mohla bezpečne doraziť na požadované miesto.

Just – súbory pod kontrolou
Systém automatického overovania súborov môžete nainštalovať do svôjho počítača. Aplikácia Upload PLUS, ktorú poskytujeme zadarmo, vygeneruje súbor PDF z ľubovoľného grafického programu a pripraví správu, v ktorej budú obsiahnuté prípadné technické chyby zistené vo Vašich súboroch. Pomocou tejto aplikácie rýchlo vykonáte zostavenie stránok v projekte a následne vytvoríte náhľad predstavujúci vzhľad Vášho projektu po vytlačení. Po jeho akceptácii, systém za Vás odošle na náš server súbory pripravené na spracovanie. Môžete tiež využiť systém Upload spolu s overením súboru, vygenerovaním správy a akceptáciou projektu, urobíte to online.

Just – viac než 250 tisíc výrobkov
Práve toľko ofsetových a solventných výrobkov, so širokým sortimentom gramáže, materiálov, formátov i výtlačkov Vám dávame k dispozícii. Určite u nás nájdete výrobok, ktorý splní Vaše očakávania.

Just – dodávka priamo k Vašim dverám
Vyhotovený výrobok dodáme ako chcete a kam chcete. Všetok objednaný tovar odosielame prostredníctvom kuriérskych služieb, vďaka čomu máte garanciu dodržania termínu dodávky a kvality výrobkov. Stačí, keď si vyberiete výrobok, my sa postaráme o všetko ostatné.

Just – tlačíme na rôznych typoch materiálov
V prípade digitálnej tlače využívame niekoľko solventných plottrov a taktiež plottrov využívajúcich technológiu UV, ktoré nám dovoľujú efektívne vykonávať zákazky z oblasti reklamy na takých podkladoch ako :fólie, bannery, sieťoviny. Náš systém nie je len nástrojom modernej technológie, ale je to aj tím 200 ľudí – nadšencov, ktorí svojimi skúsenosťami 24 hodín denne, 7 dní v týždni podporujú každé štádium spracovania Vašej zákazky.

Just – cena dokáže zázraky
Koniec kompromisov – už nemusíte voliť medzi kvalitou a cenou. Vám a súčasne aj Vašim zákazníkom ponúkame nízke ceny pre všetky výrobky, navyše kvalitu dostanete zdarma. Špeciálne pre Vás sme pripravili atraktívny systém zliav a tiež pomoc profesionálneho asistenta. Kedykoľvek môžete vstúpiť do nášho partnerského programu a využívať všetky funkcie portálu, ale predovšetkým ponúkať svojim zákazníkom ceny, ktoré dokážu zázraky. Ak chcete pristúpiť do partnerského programu, zašlite nám registračné dokumenty firmy na adresu info@justprint.sk. Založte si účet na portáli a doplňte ostatné informácie na stránke „Moje údaje“. Počas 24 hodín obdržíte potvrdenie o členstve v našom programe.