Bezpečné nákupy Doprava zadarmo
02/210 210 10 | po - pia 8:00-16:00 info@justprint.sk
JustPrint
Prihlásiť sa 0

Ešte dnes si pripravte košík na naše produkty. Je čas na úspešný nákup, je čas na Justprint!

Premýšľate, kto sme a čo Vám môžeme ponúknuť? Sme moderná internetová tlačiareň a môžeme pre Vás vytlačiť čokoľvek - za atraktívnu cenu, v extrémne krátkom termíne a tovar doručíme až k Vašim dverám.

 

Just – moderný a priateľský

Náš portál je predovšetkým prehľadný a moderný. Umožňuje rýchle a pohodlné zadávanie objednávok na reklamné materiály prostredníctvom internetu. Kdekoľvek a kedykoľvek môžete zadať objednávku na ľubovoľne zvolený produkt. Práca s naším portálom je jednoduchá a systém nákupu je veľmi ľahký. Presvedčíte sa, že nemusíte mať znalosti z odboru grafiky, aby ste mohli náležite pripraviť súbor na tlač. V prípade otázok môžete vždy využiť profesionálne služby v sekcii "Ako skontrolovať a poslať súbor", v ktorej nájdete veľa praktických rád o tom ako funguje náš portál. V prípade nejasností na všetky Vaše otázky zodpovie naši konzultanti. Môžeme Vám zaistiť, že všetko čo od nás dostanete, dostanete aj na papieri.

 

Just – tlačíme na rôznych typoch materiálov

U digitálnej tlače využívame niekoľko solventných plotterov a tiež plottery využívajúcich technológiu UV, ktoré nám dovoľujú efektívne vykonávať zákazky z oblasti reklamy na takých podkladoch ako sú: fólie, bannery, sieťoviny. Náš systém nie je len nástrojom moderné technológie, je to tiež tím 500 ľudí - nadšencov, ktorí svojimi skúsenosťami 24 hodín denne, 7 dní v týždni realizujú Vaše zákazky.

 

Prečo sa oplatí zvoliť si nás

JustPrint má zo všetkých slovenských internetových tlačiarní najširšiu ponuku produktov.

- práca s naším portálom je nesmierne jednoduchá a v prípade pochybností môžete využiť služby infolinky.

- založenie účtu, vďaka ktorému budete môcť využívať všetky funkcie portálu zaberie iba niekoľko sekúnd.

 

Just – rozhodnite sa pre kvalitu

Náš technologický park je vybavený štyrmi tlačiarenskými strojmi. Našou pýchou sú dva stroje Heidelberg XL : 162 – 4 – LX a 162 – 5 – LX, ktoré umožní počas hodiny potlačiť 30 000 hárkov formátu 1610x1190 mm ​​. Efektívny chod tlačiarne zabezpečujú tiež plnoformátové tlačiarenské stroje Heidelberg. Vlastníme plne vybavenú, modernú kniháreň, kde procesy šitia, vysekávania, falcovania a lepenia prebiehajú pod bdelým okom operátorov. Vďaka všetkým týmto prvkom naša tlačiareň dobre funguje a je neustále pripravená prijímať zákazky online a tiež čeliť novým výzvam.

 

Just – súbor pod kontrolou

Systém automatického overovania súborov Preflight zadarmo skontroluje Vaše súbory a vygeneruje náhľad, vďaka ktorému budete vedieť, že grafika ktorú ste nahrali je správne pripravená pre tlač.

Ak by systém našiel nejaké nezrovnalosti, pripraví zoznam technických chýb zistených vo Vašich súboroch. S pomocou tejto aplikácie následne vytvoríte náhľad predstavujúce vzhľad Vášho projektu po vytlačení. Po jeho akceptácii, za Vás systém odošle súbory pripravené na spracovanie na náš server.

 

Just - digitálna tlač s ofsetovou kvalitou na tlačiarne HP Indigo 10000

HP Indigo 10000 je výnimočný stroj, ktorý je schopný tlačiť s vysokým rozlíšením. Tonerové kazety HP Indigo a jedinečná digitálna technológie umožňujú tlačiť kvalitu, ktorá je schopná konkurovať ofsetovej tlači a ponúknuť nové možnosti. Realistické a živé farby sú výsledkom širokej farebnej škály a každý vytlačený exemplár je zverovaný do rúk automatizovaných postupov. Počas jednej hodiny je tlačiareň schopná vytlačiť až 3450 jednostranných alebo 1725 obojstranných hárkov až do veľkosti 750 x 530 mm.