Opýtajte sa na obálky

Tlačíme na obálky!

Každý deň v práci dostaneme v priemere 44 e-mailov s rôznymi úlohami. Ďalších 20 e-mailov predstavujú reklamy. Koľko z nich si však pamätáte?


A čo keby na Vašom stole pristála obálka s potlačou predpovedajúcou jej obsah? V takom prípade by ste si zapamätali toto oznámenie? Odpoveď znie: áno!


Premyslený a ucelený koncept podporený zaujímavou kreativitou je vždy podľa zásluhy ocenený a skvele funguje. Vaše obálky musia zaujať – nebojte sa rôznych typov a farieb. Pozrite sa na využitie obálok a pozrite si formáty, ktoré tlačíme.


1. Obálka s brandigom (bez okienka)

Najobľúbenejším riešením je tlač oficiálneho sloganu a loga spoločnosti, je dôležité dbať na prvý dojem. Môžete tiež pridať dodatočné identifikačné prvky, vďaka ktorým bude Vaša zásielka atraktívnejšia.

Môžete vytlačiť oznámenie, ktoré podčiarkne charakter Vašej značky. Ak značka komunikuje so zákazníkmi uvoľnene, vymyslenie vtipnej fráze by nemalo byť žiadny problém.

Navrhnite a vytlačte na obálku hrdinu Vašej značky, ktorý adresáta privíta milými slovami. Alebo môžete navrhnúť niekoľko vzorov pre diverzifikáciu oznámenia?

Opýtajte sa na obálky

Formáty

Obálka C6 na šírku (162 × 114 mm) zatváranie na dlhšej strane, biely ofsetový papier 70 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Štvorcová obálka K45 (155 × 155 mm) zatváranie na hornej strane, biely ofsetový papier 100 g, bez maskovacej podtlače, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka DL na šírku (220 × 110 mm) zatváranie na dlhšej strane, biely ofsetový papier 75 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka C5 na šírku (229 × 162 mm) zatváranie na dlhšej, alebo kratšej strane, biely ofsetový papier 80 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka C4 na šírku (324 × 229 mm) zatváranie na kratšej strane, biely ofsetový papier 90 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Opýtajte sa na obálky

2. Obchodné obálky (s okienkom)

To je kategória obálok, ktoré sa používajú v každej firme. Faktúry, zmluvy, certifikáty – všetky dokumenty sa posielajú v obálkach s okienkom, pretože sú praktické. Pomocou nich môžete komunikovať so zákazníkom a vytlačiť na ne informácie, ktoré im dodajú kúzlo.


Pomocou okienka môžete vniesť zábavný prvok a dotvoriť okolo neho príbeh.


Najbežnejším riešením je natlačenie firemného loga a sloganu – nezabudnite, že dobre navrhnutá a vytlačená obálka robí prvý dojem a podčiarkuje imidž značky.

Opýtajte sa na obálky

Formáty

Obálka C6 na šírku (162 × 114 mm) zatváranie na dlhšej strane, okienko vpravo (80 × 40 mm) – umiest. 15P/15D, biely ofsetový papier 70 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka DL na šírku (220 × 110 mm) zatváranie na dlhšej strane, okienko vpravo (90 × 45 mm) – umiest. 20P/15D, biely ofsetový papier 75 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka C5 na šírku (229 × 162 mm) zatváranie na dlhšej strane, okienko vpravo (90 × 45 mm) – umiest. 20P/65D, biely ofsetový papier 80 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Obálka C4 na výšku (229 × 324 mm) zatváranie na kratšej strane, okienko vpravo (90 × 55 mm) – umiest. 20P/58 g, biely ofsetový papier 90 g, so štandardnou maskovacou podtlačou, zatváranie: samolepiaca s odtrhávacím prúžkom.

Opýtajte sa na obálky

3. Vytvorte súpravu

Ak Vám záleží na prvom dojme, vytlačte tiež hlavičkový papier, ktorý bude s obálkou tvoriť kompaktné oznámenie.

Prejsť do obchodu

Ako ďalší prvok identifikácie značky zaveďte obálky – tlačíte pre zákazníkov vizitky, foldre a bloky? Vytvorte návrh obálky, ktorý doplní všetky materiály.

Justprint.sk s.r.o.

Karadžičova 8/A

821 08 Bratislava

02/210 210 10

info@justprint.sk

Tipy

PRODUKTY

VÄČŠÍ

BLOG

KONTAKT

SLEDUJTE NÁS