O nás

Ešte dnes si pripravte košík na naše výrobky. Je čas na úspešný nákup, je čas na Justprint !Premýšľate kto sme a čo pre Vás môžeme urobiť ? Sme moderná internetová tlačiareň a môžeme pre Vás vytlačiť čokoľvek – za atraktívnu cenu, v extrémne krátkom termíne a doručiť tovar až k Vašim dverám. Ešte niečo ?

Pri digitálnej tlače využívame niekoľko solventných plottrov a taktiež plottrov využívajúcich technológiu UV, ktoré nám dovoľujú efektívne vykonávať zákazky z oblasti reklamy na takých podkladoch ako : fólie, bannery, sieťoviny. Náš systém nie je len nástrojom modernej technológie, ale je to aj tím 200 ľudí – nadšencov, ktorí svojimi skúsenosťami 24 hodín denne, 7 dní v týždni podporujú každé štádium spracovania Vašej zákazky.

Just – moderný a priateľský

Náš portál je predovšetkým priateľský a moderný. Umožňuje rýchle a pohodlné zadávanie objednávok na reklamné materiály prostredníctvom internetu. Kdekoľvek a kedykoľvek môžete zadať objednávku na ľubovoľne vybraný výrobok. Navigácia portálu je jednoduchá a systém nákupu intuitívny dokonca aj pre niekoho, kto služby internetovej tlačiarne využíva prvýkrát. Presvedčíte sa, že nemusíte mať znalosti z odboru grafiky, aby ste mohli náležite pripraviť súbor do tlače. Grafický projekt môžete odoslať bezprostredne na server alebo ľubovoľne zvoleným spôsobom jeho dodania. V prípade otázok môžete vždy využiť profesionálne služby v sekcii „Pomoc“, v ktorej nájdete mnoho praktických rád na tému fungovania nášho portálu. V prípade nejasností na všetky Vaše otázky odpovedia naši konzultanti. Chcete sa na nás pozrieť zblízka? Môžete si dohodnúť schôdzku s obchodným zástupcom, ktorý Vám pomôže nájsť vhodné riešenie. Môžeme Vám zaistiť, že všetko čo od nás dostanete, dostanete aj na papieri.

Just – rozhodnite sa pre kvalitu

Náš technologický park je vybavený štyrmi tlačiarenskými strojmi. Našou pýchou sú dva stroje Heidelberg XL : 162 – 4 – LX a 162 – 5 – LX, ktoré umožní počas hodiny potlačiť 30 000 hárkov formátu 1610x1190 mm ​​. Efektívny chod tlačiarne zabezpečujú tiež plnoformátové tlačiarenské stroje Heidelberg. Ako jedna z mála tlačiarní môžeme počas iba 24 hodín vytlačiť letáky vo formáte A6 v množstve desaťkrát presahujúcom počet obyvateľov Slovenskej republiky. Vlastníme plne vybavenú, modernú kniháreň, kde procesy šitia, vysekávania, falcovania a lepenia prebiehajú pod bdelým okom operátorov. Vďaka všetkým týmto prvkom naša tlačiareň dobre funguje a je neustále pripravená prijímať zákazky online a tiež čeliť novým výzvam.

Just – tlačíme na rôznych typoch materiálov

Pri digitálnej tlače využívame niekoľko solventných plottrov a taktiež plottrov využívajúcich technológiu UV, ktoré nám dovoľujú efektívne vykonávať zákazky z oblasti reklamy na takých podkladoch ako : fólie, bannery, sieťoviny. Náš systém nie je len nástrojom modernej technológie, ale je to aj tím 200 ľudí – nadšencov, ktorí svojimi skúsenosťami 24 hodín denne, 7 dní v týždni podporujú každé štádium spracovania Vašej zákazky.

Just – súbor pod kontrolou

Systém automatického overovania súborov môžete inštalovať vo svojom počítači. Upload PLUS, ktorý poskytujeme zadarmo, vygeneruje súbor pdf z ľubovoľného grafického programu a pripraví správu v ktorej budú obsiahnuté prípadné technické chyby zistené vo Vašich súboroch. S pomocou tejto aplikácie rýchlo vykonáte zostavenie stránok v projekte a následne vytvoríte náhľad predstavujúci Váš projekt po vytlačení. Po jeho akceptácii, za Vás systém odošle súbory pripravené na spracovanie na náš server. Môžete tiež využiť systém Upload, v ktorom overenie súboru s vygenerovaním správy a akceptáciu projektu urobíte online.

Prečo sa oplatí zvoliť si nás

JustPrint má zo všetkých slovenských internetových tlačiarní najširšiu ponuku výrobkov. Navigácia portálu je nesmierne jednoduchá a v prípade pochybností môžete využiť služby infolinky. Založenie účtu, vďaka ktorému budete môcť využívať všetky funkcie portálu zaberie iba niekoľko sekúnd.

Just - digitálna tlač s ofsetovou kvalitou na tlačiarne HP Indigo 10000

HP 10000 je špeciálna tlačiareň schopná tlačiť s vysokým rozlíšením. Tonerové kazety tlačiarne HP Indigo a jeho jedinečná digitálna technológia umožňujú tlačiť kvalitu konkurujúcu ofsetovej tlače a dokonca rozširujú tlač o ďalšie možnosti. Odtiene budú realistické a živé vďaka mimoriadne širokej farebnej škále a automatizované zariadenie dbá o každý vytlačený exemplár. Počas jednej hodiny je tlačiareň schopná vytlačiť až 3450 jednostranných alebo 1725 obojstranných hárkov do formátu 750x530 mm.